Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a számnak?

Mi a címe ennek a számnak?

Figyelt kérdés
Ma volt a Class FM-en 18:34körül a rádióban.Tökre tetszik a szám és kiváncsi lennék mi a címe.Sajnos már nem rémlik hogy van a szövege mert csak az időt jegyeztem meg...Aszem valami morning van bent,de nembiztos.Ha tudtok segíteni köszi.
2010. szept. 28. 20:29
 1/6 anonim válasza:
És akkor most jön az hogy, hé emberek ki az aki Class Fm rádiót hallgatott 18:34 körül?? ....na jó.....én újraindítom a gépet,lehet szerver hiba vagy vírus...
2010. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csaj énekli vagy pasi? gyors vagy lassú? am meg a neten kinnvan, h mi megy éppen...
2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Class fm lapján valószinü megtalálod ha emlékyszel hogy mit énekeltek benne(hogy énekelték) vagy csak 1 kis ritmusra...

ott minden szám fent van amit játszanak:)

2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első hülyének üzenem igen,kérdeztem már így számot és valaki megis mondta a választ és azt mondta amelyikre gondotlam,amúgy meg nem muszály válaszolni,ja és te nem vagy jól...Lány énekli és az van benne monday morning.
2010. szept. 29. 14:14
 5/6 A kérdező kommentje:
A másik két válaszolónak köszönöm
2010. szept. 29. 14:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam.Az is a címe hogy Monday Morning
2010. szept. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!