Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Zámbó Jimmy dalait,...

Szeretitek Zámbó Jimmy dalait, illetve kedveltétek, mint embert?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Emberileg is kedveltem, és a dalait is.
Emberileg kedveltem, legalábbis nem volt bajom vele, de zeneileg nem a stílusom.
A dalait szeretem, viszont emberileg nem kedveltem.
Nem szerettem se a dalait, se emberileg.
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az énektudását elismerem, a dalaitól a falra mászok

emberileg kicsit gáz volt (tényleg elhitte magáról, hogy világmegváltó figura), de ezen felül nem volt vele bajom, inkább tartom egy ártalmatlan hülyének, mint rossz embernek

2022. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A dalait nem szerettem, emberileg sose érdekeltek az előadók, csak az, amit csinálnak.
2022. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettem a zeneit.
2022. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Tehetséges volt, de feláldozta magát a gagyi oltárán.
2022. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Bukott diák volt ő.
2022. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
87%
Volt egy-két jobb zenéje. Emberként nem ismertem, amit utólag leírtak, elmondtak róla, annak a zöme meg nem biztos, hogy igaz.
2022. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Hiszek a róla szóló vádaknak, hiszen annyi különböző embertől származnak. Hiszem hogy csalta és verte a nejét, hiszem hogy kellemetlen volt vele dolgozni, hiszem hogy hajlamos volt magát "a szemétdomb legnagyobb kakasának" hinni, és hogy voltak erőszakos hajlamai.


Jimmy szerintem abba a kategóriába esik, akiknek sokan szemet hunynak a bűnei felett, de személy szerint engem nem nagyon hatnak meg az ilyen régi művészek személyi kultuszai..

A hangja egyedi volt, a dalai nem az én stílusom, emberileg pedig mint már mondtam, hiszek a róla szóló beszámolóknak.

2022. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kisgyerek voltam amikor meghalt, de nem lehetett valami jó ember, ha egy paródia miatt fegyverrel fenyegeti meg az illetőt


[link]

2022. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"inkább tartom egy ártalmatlan hülyének, mint rossz embernek"


Na erről annyit, hogy hiteles infóim vannak (utcabeli szomszédai vannak, akik személyes ismerőseim, akik saját szemmel látták), hogy egyik alkalommal akkora sallert kevert le Edit asszonynak, hogy koppant a feje a kredencen, másik esetben meg egy utcabéli lányt megerőszakolt Krisztián, a család feljelentést tett, aztán a felbőszült apuka (Jimmy) átment hozzájuk pisztollyal meg a gorilláival és úgy megfenyegette a családot, hogy azok még aznap elköltöztek az utcából. Na ennyit Jimmyke ártalmatlanságáról.

2022. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mint embert nem ismertem. Csak amit a hírekben hallani lehetett róla. Mi igaz, mi nem? Ki tudja.

A zenei stílusától a falra másztam mindig. Raadasul egy idő után nagyon unalmas volt. Mindig ugyan az.

A hangja nem volt rossz, de nem kiemelkedő. Vannak /voltak/ lesznek nála jobbak es rosszabbak is.


A halála meg..hát, sose tudjuk meg pontosan mi történt. Bármelyik variáció lehet.

2023. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!