Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem ismeri fel a Shazam...

Miért nem ismeri fel a Shazam alkalmazás bizonyos zenéket?

Figyelt kérdés

Egy ideje alkalmazom a Shazam zenefelismerőt,és ennek köszönhetően számos zene előadóját megmutatja,főleg sok amerikai filmekben.Ám akadnak olyan zenék,amit ez az alkalmazás egyáltalán nem ismer fel,vajon miért? Több ilyen hasonló alkalmazással is próbálkoztam,de egyikkel se jártam sikerrel.

Pedig azt mondják,a YouTube-on elvileg minden zene fent van.Volt,hogy próbáltam a szöveget leírni,angolul rákeresni, de nem sok sikerrel.

Amolyan régebbi rock,de akár pop-rock zenéket is kedvelek,amiben van mondjuk 1-2 kiadós gitárszóló,rendes női-férfi énekkel,nem pedig a mai zene,mert azoktól a hideg is kiráz!

Ilyenekre gondolok:

Guns n Roses:Sweet of children mine

Mike Olfield:Moonlight Shadow

Kérésre megmutatom,hogy mik azok a dalok,amit a Shazam nem ismer fel.



2022. nov. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs benne az adatbázisban ahonnan előkeresi az információt.
2022. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában azokat nem ismeri fel, amelyeket csak hanglemezen adtak ki régen, de később CD-n már nem.
2022. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!