Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legrosszabb dal az...

Melyik a legrosszabb dal az alábbi együttesektől a véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

The Beatles

Queen

Led Zeppelin

Pink Floyd

Guns n' roses

The Doors

Nirvana



2022. nov. 16. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ob-La-Di, Ob-La-Da

Fun it

Passz

Passz

Passz

Passz

About a Girl

2022. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

1. Beatlest nem jelölnék, meg de szorosan ide kapcsolódóan az imagine. Az a világ legutálatosabb zenéje.

2. Mustapha


A Zeppelin és a pink floyd általam ismert lemezei zseniális alkotások, üresjárat nélkül, méltatlan volna rossz szám után kutakodni.

A guns legrosszabb száma létezik, de még nem hallottam, mert minden bizonnyal a spagetti incidenten van, vagy a chinese democracyn. A spagettit egyszer hallgattam meg, a demovracyra nem vitt rá a lélek. Egy erőltetett reunion lemezen nyilván van hulladék bőséggel.

A doors és a nirvana életművét nem ismerem annyira, hogy tudjak legrosszabbat választani.

2022. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Chinese Democracy szerintem pedig nagyon alulértékelt album, egy csomó zseni dolgozott azon az albumon. Csak teljesen más stílus mint ami a Guns-tól megszokott.

Tőlük amúgy minden anyagot szeretek, de amit újabban művelnek az utóbbi időben az nem ad túl sok okot a bizakodásra, jobb lett volna ha csak simán koncerteznek...


Beatles minden bizonnyal Yellow Submarine, bár nekik sok volt az 5 perc alatt összedobott zene(persze ez nem von le semmit a hatásukból).

Pink Floydnál a Ummagumma számomra egy zajhalmaz, lehet valakinek tetszik de én sosem tudtam megszeretni.


Led Zeppelin-be nem tudok belekötni, jól kezdték és jól zárták a pályafutást, a kettő között meg rengeteg legendás album/szám jött ki.


Queen-nél személy szerint nem szeretem a mainstream számokat(kivétel a Bohemian Rhapsody)de igazából nekik nincs elfogathatatlanul rossz számuk.


The Doors-t nem ismerem, a Nirvana-nak nincs rossz száma szerintem.

2022. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem leszek népszerű, de a Queentől a Bohemien Rhapsody szerintem borzalmas. A Beatlesnek a Hey Jude amiről általában el is tekerek mert nem bírom végighallgatni. A többitől vagy nem tudok kifejezetten rossz számot mondani, vagy nem ismerem őket eléggé.
2022. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Egyedül q queen-től ismerek baromi sok számot, és nem tudom hogy meri bárki is azt mondani valamelyikre hogy rossz:)
2022. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Beatles revolution 9

Zeppelin hats off to roy harper

Doors la america

Queen -nek szerintem nincs, a többihez annyira nem értek

2022. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Queen Bohemian Rhapsody

Guns n roses November Rain

2022. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Guns n Roses - My world

Imádom a Gunst, de azzal a számmal vallatni lehetne :D

2023. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!