Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Normális reakció az, hogy...

Normális reakció az, hogy elkezdtem elektromos gitáron gitározni és nem megy jól, ezért azt érzem, hogy meg kéne gyűlölnöm a rock zenét is, mert idegesít, hogy másoknak megy?

Figyelt kérdés
Viszont szeretem a rock zenét. De amióta gitározok úgy érzem, hogy ha mondjuk abbahagyom, mert elegem lesz belőle, akkor abba kéne hallgatnom a rock zene hallgatást is és teljesen távol kéne magam tartani a műfajtól.

2022. nov. 23. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem. elmekórtani eset vagy.
2022. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Van baj
2022. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne a rock zenével foglalkozz első körben majd ha eljutsz odáig. Belőlem sem lett rock guitar hero de egész jól elvagyok a zenében mindenben.
2022. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
A hangszeren tanulàs titka a fokozatosság. Ne akarj túl nagyot egyből, szép lassan az alapoktól építsd fel.
2022. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ha nekem nem megy és másnak igen, akkor abba kell hagynom a zenehallgatást, hogy ne is idegesítsen, hogy másnak megy. Mert azt érzem én ugyanúgy megérdemelném a boldogságot meg a sikert, mint bárki más, csak a magányom és a mentális betegségem korlátoz ebben. Legalább akkor miért nem adta meg az élet nekem azt, hogy ha már magányos és kényszer beteg vagyok, hogy a gitározás könnyen, jól menjen. Nekem soha semmi nem megy jól és soha semmi nem sikerül ebben a rohadt életben.
2022. nov. 23. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell könnyen menjen a gitározás, ilyen elvárásod ne legyen az elején. Mennyi ideje tanulod?
2022. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Klasszikus gitáron tanultam 10 évet, de csak magamtól és az akkordozós, tábortűzi szintig jutottam. Szeptembertől tanulok elektromos gitáron tanárral és júliusban vettem az elektromos gitárt, szeptemberig magam próbálkoztam vele inkább kevesebb, mint több sikerrel.
2022. nov. 23. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha az első alkalom nővel nem jön össze úgy ahogy akarod onnantól utálod őket és homokos leszel?
2022. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ott a pont! 👆
2022. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Egyébként meg ha kezdő vagy, és nincs sikerélményed, gyakorolj metronómmal. Nagyon gyorsan, és nagyon sokat segít. Fogadjunk, nem próbáltad.


És még egy tipp: ameddig nem megy a gitározás, gyakorolj popzenét. Ha a kudarc miatt megutálsz egy stílust, a pop legyen az.

2022. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!