Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek miért mennek el...

Az emberek miért mennek el ilyen megélhetési zenészek koncertjeire, mint a Kispál és a borz?

Figyelt kérdés
Már többször feloszlottak, volt pár utolsó-utolsó búcsúkoncertjük, ami után soha többé nem láthatjuk őket, de aztán mindig győzőtt a pénzéhség, és újra fellépnek. Ráadásul szar zenét játszanak szar szöveggel.
2022. nov. 26. 00:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%

Tulajdon képen ez egy olyan kérdés, hogy valaki, miért megy el egy focimeccsre ha nem is szereti a focit? Azért mert hangulat az attól még jó lehet, na meg persze azért valakik szeretik és ki nem hagynának egy koncertjüket. Viszont azt "senki" nem mondhatná, hogy egy Tankcsapda nem jobb náluk.

Szóval röviden, vannak akik nagyon szeretik és mindent elkövetnek, hogy minden egyes koncertjeiken ott legyen, valakik viszont csak egy jó hangulat miatt mennek el a barátokkal, haverokkal.

2022. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Például mert tetszik nekik? Az ízlés elég szubjektív dolog.
2022. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Miért mennek el olyan megélhetési zenészek koncertjeire, mint Azahriah, Tóth Andi, Opitz Barbi, Varga Irén.

Szomorú, hogy ebben az országban ez az igényszint.

A Kispál és a Borz szerintem magasabb szintet képvisel.

2022. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Írj olyan zenészt aki nem megélhetési. :D
2022. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
#4.Fates Warning, parancsolj.
2022. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
"Nekem annyira jó ízlésem van, hogy megmondom, ki a szar" típusú önfényezésünket hallhatták. Uncsi.
2022. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Azért a Kispálék tényleg iszonyat sokáig nem játszottak. Nem egy-két évre tűntek el. Szerintem tényleg úgy gondolták akkor, hogy ebből ennyi elég volt nekik. Aztán teltek az évek, és lett újra kedvük koncertezni. Nyilvan nem ingyen (ahogy más zenészek sem), de nem tolják orrba-szájba, egy-két fellépésük van betervezve.

Én azért mentem idén Orfűre, mert szeretem őket, de koncerten a korom miatt korábban soha nem voltam, mert mikor feloszlottak még nem voltam koncertezős korban. Ezért idény nyáron örültem a lehetőségnek.

Szerinted szar, másnak meg tetszik. Intelligens ember felfogja, hogy az emberek ízlése különbözik. A hülye meg persze nagyon biztos a véleményében.

2022. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
A Kispál a rendszerváltáskor egy kult-zenekar volt. A Csinibaba c. film tette populárissá, de a rajongó táboruk megmaradt. Gyakorlatilag akárhányszor összeállhatnak, mert a mai 40-50-es korosztály teltházat csinál szinte akárhol.
2022. nov. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7: Kedvük lett a pénzhez.
2022. nov. 28. 06:51
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Eddig is voltak projektjeik, ott volt ugye a Kiscsilag. Lovasi színdarabot is rendezett, az is teltházas szokott lenni. Nem a tartalékaikat élték fel eddig sem.
2022. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!