Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem bosszantó, hogy a Rádió 1...

Nem bosszantó, hogy a Rádió 1 mindig azt hajkurássza, hogy csak igazi mai sláger megy változatosan?

Figyelt kérdés
Van egy - kb 30 számból - álló tracklist-jük és egymásután azt nyomják minden egyes nap. Szó szerint minden nap ugyanazt nyomják. Akkor hol a változatosság?

2022. nov. 27. 23:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk arra kicsi az esély, hogy 30-nál jelentősen több új sláger kijöjjön 1 év alatt, így persze hogy ismételgetnek, ha csak igazi “mai sláger” megy! Na de épp ez az, hogy 2010 körüli számot is hallottam már rajta idén, az meg egyáltalán nem mai, szóval kész vicc!

És bár igaz hogy a Rádió 1-ről van szó, de mellesleg a Retro Rádió is hasonló hülyeségeket csinál már, meglátszik hogy társadók, mindegyiknél komoly gondok vannak fejben! Az meg már nem csak retro azámokat játszik, hanem modernebbeket is, ráadásul mindig le vannak ragadva egy 30 éves intervallumnál, mint ha több nem lenne, hanem csak annyiból állna a retro fogalma!

Amúgyis szerintem évek óta egyre kevesebb már a tényleg jó zene, így én is inkább rádió helyett saját listáról válogatok, na de az idősebb korosztály, akik rádióhoz vannak szokva...

2022. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
87%

Nem az idősebb, hanem inkább a “prolibb” réteg. Akinek jóvanaz, mert így szoktuk meg. Meg ezt hallgatja mindenki, meg ott vannak Balázsék…

Én amúgy 2002-ben ábrándultam ki a rádiókból, mikor a Sláger Rádiót hívtam fel, kívánságműsorban szerettem volna kérni. Mondtam volna mit lehet, erre a csaj a vonal túlsó végén felsorol 6 dalt h ezek lesznek a kövi fél/egy órában, melyiket választom.

Hát mondom egyiket se 😂 aztán leraktam.

2022. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát én még a Danubius Pirítóst hallgattam, meg utána egy rövid ideig a Morning Show-t, amikor még viccesek voltak és Balázs még nem volt úgy elszállva magától. Akkor még imádtam. Ma már csak muszájból hallgatom a rádiót, mert a melóhelyen egyfolytában az megy.
2022. nov. 30. 15:25
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt vicces a Morning Show... Amíg melóhelyen dolgoztam és ezeket a szarokat kellett hallgatni, nem tudtam, mi a gázabb, a reggeli több órás szövegelés a hülyeségről, vagy az utána heteken át ismételgetett tíz szám. Vigyél magaddal fülhallgatót meg a telefonodat, melóhelyet csak úgy lehet kibírni.
2022. dec. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A Pirítós azért az elején még jó volt.
2022. dec. 4. 23:49
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az irodában kell Retrót hallgatnom, előtte Rádió 1-et kellett.


Mind a kettő hulladék. Kétlem, hogy 40-50 számnál többől állna a repertoárjuk, az ilyen Bochkor- és Balázs-féle idétlen, buta majmoktól a falat kaparom.

2022. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"A Pirítós azért az elején még jó volt."

Ezt egyébként elég sokan mondják és én is így vagyok vele. Az a műsor még teljesen másról szólt. Volt valódi piaci verseny, Balázsban és a Danubiusban pedig tényleg ott volt, hogy most már jó lenne lepiszkálni Bochiékat a trónról. Véleményem szerint ez idővel sikerült is volna, legalább az akkori 30 alatti hallgatók körében és kialakult volna egy olyan verseny, ami mindenképpen jót tett volna mindkét műsornak.

De ha már Bochiék: sokan vallják a mai napig (köztük én is), hogy a legjobbak nem a Bumeráng idején voltak, hanem még a Danubius Cappuccino idején. Amatőrebb volt, ezzel együtt szerintem sokkal szerethetőbb és akkoriban tényleg egyedülálló a magyar piacon.

2022. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

De igen.

Amit a Rádió 1 művel, elképesztő gáz. Hallgass osztrák kronehitet, vagy Energyt. Ott is sokat ismételnek, viszont napról napra frissül a tracklist. Itt is ez lenne a koncepció, de nekik ‘valahogy’ nem jön össze.

2022. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez így van
2022. dec. 12. 13:03
 20/22 anonim ***** válasza:
61%
Én a radio.gardent szoktam nyomatni, mindig más ország, más város, imádok így belehallgatni abba, mit hallgatnak világszerte.
2022. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!