Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Memory feldolgozás a jobb?

Melyik Memory feldolgozás a jobb?

Figyelt kérdés

Eredeti: [link]


Betty Buckley: [link]



2022. dec. 3. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Eredeti
Betty Buckley
4 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó, a kérdést rosszul írtam ki. Melyik zene a jobb, nem feldolgozás, mert ott van az eredeti is…
2022. dec. 3. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:

A hangja mindkettejüknek fantasztikus, csak azt tudom összehasonlítani, hogy mit tettek még hozzá. Elsőre úgy tűnt, Elaine Page előadása jobban visszaadja Grizabella tragédiáját, teljesen megtört, bűnbánó, vezeklő az egész előadásmódja. Betty Buckley-é ehhez képest első pillantásra túl nagyasszonyosnak tűnt, túl keménynek és büszkének. Az első versszak után azonban rájöttem, hogy ahhoz, hogy valaki életben maradjon az ő körülményei közt, kell ez a keménység, egy Elaine Page-hez hasonlóan megtört macska nem sokáig húzná. Összességében mindkettő tetszik, érdekes ez a két, teljesen más megközelítése a szerepnek, de most Betty előadása az, ami nagyon megmaradt bennem (eddig csak a másikat ismertem).

A videó alatt írják, hogy Buckley a New York-i hajléktalanokat tanulmányozta, hogy hitelességet adjon a szerephez, szerintem lenyűgöző az ilyen mértékű elkötelezettség, és sikerült is átvinnie ezt a hitelességet az előadásába.

2022. dec. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elaine Paige nevét elírtam, elnézést.
2022. dec. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyomorforgatóak ezek a macskajelmezek.
2022. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!