Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Halljatok tudtok esetleg...

Halljatok tudtok esetleg segiteni? Keresem 3 zene cimet amit nem tudok

Figyelt kérdés

Egyiket egy fekete ferfi es egy fekete no enekli, angol nyelvu, egy szinpadon enekelnek, narancssarga meg sarga fenyek vannak a hatterben, korban nem tudom elhelyezni, mert reginek hangzik, de szerintem tok uj zene.



A masik egy mai zene lehet, fekete boru srac enekel, bekotott szemmel, feher kendovel van bekotve a szeme, es nem latszik ki, asszem raszta haja van es ejszaka setal az utcan, kicsit szomorkas feelingu zene. Ja es ez is angol. Es igen rovid zene mint pl az astronaut in the ocean


A harmadik egy magyar dal szntem regi, 2000res v 10es evek de lehet regebbi. Nos egy jelenet van meg a klipbol, fekete, haju, felnyirt szemoldoku srac setal az utcan, feketefeher klip illetve ilyen kekes fenye van (nemtom h fogalmazzam meg de ertitek).



2022. dec. 22. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első nem William - This Is Love?
2022. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem, nem az. Nem gyorsul be, végig lassú az egész.
2022. dec. 22. 10:43
 3/5 A kérdező kommentje:
És a férfinek ilyen egész rövid a haja, csaj meg afrofonatos vagy raszta, ha jól emlékszem. És egy koncertben vannak a klipben.
2022. dec. 22. 10:44
 4/5 anonim válasza:

Sziaa szerintem a 2.zene a

d4vd-romantic homicide

2023. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es ez lesz az
2023. jan. 10. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!