Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lords of Chaos ( mayhem )...

Lords of Chaos ( mayhem ) film vélemény?

Figyelt kérdés

Én 10/7,5 re értékelném nem volt olyan rossz de sok jelenet nem úgy van megírva és eljátszva ahogy az valójában történt,azt gondolom jobban utána kellett volna nézniük,de persze le a kalappal hogy így meg tudták csinálni.


És egyébként csak szerintem választottak Varg Vikernes szerepét játszónak egy" rossz "embert? Nem úgy értem hogy rossz ember csak abszolút nem hasonlít az igazi Vargra.Szinte az egyik karakter sem hasonlít az igazi personra,egro ez érthető mivel közel lehetetlen lett volna ugyanolyan embert össze szedni mint ahogy ők néztek ki mivel senki sem ugysnolyan bár ennek ellenére is jól felvezették a sztorit.Ti mit gondoltok?



2022. dec. 29. 01:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem megrendítő volt. Bár ismertem a sztorit, megjelenítve nagyon mellbe vágott.

Azt nem tudom megítélni, hogy mindent pontosan a valóság szerint jelenítettek-e meg. De számomra egészen elképesztő volt szembesülni a karakterek totális gátlástalanságával. Mindennemű erkölcsi érzék hiányzik ezekből az emberekből, és ez nagyon ijesztő.

2023. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!