Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első kpop zenétek?

Első kpop zenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, melyik az a zene, ami miatt elkezdtetek kpop-ot hallgatni?



2023. jan. 6. 20:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezdtem el kpop-ot hallgatni kb 14 lehettem és a testvéreim valami Bts ről beszéltek állandóan eleinte nem néztem utánna majd végül rá vettem magam h utánna nézzek és elkezdtem le töltögetni zenéket tőlük utánna az exo és a bigbang jött kedvenc számom abban az időben a bigbang tol a fantastic baby utánna jött a seventeen akkor a very nice volt a kedvenc számom és utánna szépen lassan megismertem a többi bandát is és nem csak az "ujjabbakat"mint pl (stray kids , ateez , dkb , astro , cix , omega x , to1 , newkidd, txt , Wei , oneus, Theboyz , Ace , onlyoneof, treasure , Wayv , nct 127 , nct dream, Victon , mcnd, 1team, limitless, p1harmony , just b, Enhypen ,onewe stb.. + lány bandák) hanem vissza menőleg régebbi bandákat is
2023. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
2017-2018 körül kezdtem el mondták már néhányan akkor h lehet pár év múlva már nem fogom szeretni a Kpop ot , már 2023 és még mindig hallgatom... (#31 voltam )
2023. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Pink Venom-ot hallottam először. Folyton feldobta a YouTube, és pár nap után meguntam, hogy mindig feldobja a YouTube, ezért megnéztem. És tetszett. Azután a Blackpink-et kezdtem el hallgatni, azután BTS, azután Twice, azután Le Sserafim, azután a BABYMONSTER cover-eket (mert még csak pár hónap múlva debütálnak). És még a szólók, mint pl HyunA, Somi, Sunmi, BIBI, meg még a bandákból a szólók pl EXO Kai Rover, Twice Nayeon POP, Blackpink Lisa Lalisa, Jisoo Flower stb, BTS Jungkook Dreamers. Szóval ja. Szeretem a kpopot. Igaz, csak pár hónapja ismertem meg, nemsokára egy éve, de tetszik. Mindig mondták, hogy ki fogom nőni ezt a korszakot, de nem fogom. Max hallgatni fogom, de nem úgy, mint mostanában, hogy mindig rajtam van a fejhallgató, és megy benne a kpop, hanem mikor takarítok, főzök, megyek autóval akkor fog szólni. Max így. De egy a lényeg. Nem fogom kinőni.
2023. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
#33 nekem is ugyanezt mondták mikor elkezdtem 2017-2018 óta és nem untam meg sőt egyre jobban megszerettem
2023. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
#33 vagyok. Én is most pl táncoltam a Pink Venom-ra. (Ami miatt meg szerettem a kpopot.) De amúgy akik mondták nekem azok kpop utálók voltak.
2023. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
#35 nekem is kpop utálók mondták
2023. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%

Bts:mic drop

egyszer véletlen rányomtam aztán meg tetszett utána peddig a Black Swan aztán szépen sorban az összes Bts szám. Asszem Bts-en más kpopot nem igazán hallgatok csak only one of-ot.

2023. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%
AgustD- Daechwita
dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Kissébbként sokat hallgattam a ( welovekamikaze ) csatornáról zenét névszerint 4-et 1:(love warning) 2:(reminder) 3:(thank you for your love) 4:(gangnam style) de ekkor még nem tudtam hogy ez kpop azután kicsit később megjelent a blackpink how you like that és azt is hallgattam de nagyon ritkán. Nem néztem utána az előadóknak mert nemérdekelt.Én úgy lettem kpop rajongó hogy még 2023 talán januárjában kaptam egy pulcsit amire rávolt írva hogy ARMY JEANS NEW YORK CITY és mivel unatkoztam az a pulcsi volt rajtam és olvastam magamban a feliratot és azon kezdtem el gondolkodni hogy a JEANS az nem nadrágot jelent?(rájöttem hogy összekevertem a német nyelvet az angollal) azután az ARMY feliratot nem tudtam mivel ezel a szóval azelött nem nagyon találkoztam így utánanéztem a neten és ott adta ki először bts-t. Ezután már nememlékszem hogy melyik számukat hallgattam meg először de ha úgyvesszük hogy régebben hallásból sokat hallottam a bts:dynamite számát akkor azt a számot hallgattam először.
febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!