Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Xandria együttes új énekesnőjé...

Xandria együttes új énekesnőjéhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]

Tavaly lett ő az új énekesnő.

Itt van az új lemezről egy dal: https://www.youtube.com/watch?v=klPf-5omTuM

Szerintem nagyon jó hangja van. Azon túl hogy rendkívül jól is néz ki.

Ti mit szóltok hozzá?



2023. jan. 11. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam élőben is, Clémentine előtt.

Igazából nem rossz, de két oldalról közelíteném meg a dolgot.


1. Mint frontasszony:

Elég rutintalannak tűnt, semmi karizmatikusság, a közönséggel kommunikált valamennyit de nem vitte túlzásba. A színpadi kiállása sem volt valami meggyőző. Igazából Clémentine-hez képest fasorban sem volt ilyen téren.(és még csak nem is Dianne-hez lett hasonlítva aki ennek a mestere)


2.Mint énekesnő:

Technikailag egész jó, lendületes, mindent ki tud énekelni amit akar. Dianne könnyebb témáit is sikerült, de alapvetően nem volt benne kockázatvállalás. Hangszínében sok egyediség nincs, nem egy Charlotte vagy Ailyn.

Ami itt lényeges, hogy talán a régi slágereket el tudja énekelni, úgy mint az előző énekesek, a szimfonikus-progresszív metalt azonban kukázniuk kell mert Amber teljes más stílusú. De a gothic metal - power metal irányt tudják folytatni amit úgy 10 éve otthagytak.(hozzátéve már minden női frontbanda belátta kb. hogy halott műfaj, szóval én nem értem ezt a downgrade-t a részükről)


Szóval összességében, a Xandria élére valami befutott énekesnőt kellett volna hozni aki tud bánni a közönséggel. Persze nem vihet minden bandát Floor, de Maxi Nil vagy Charlotte éppen szabad volt, szóval simán akadt volna jobb alternatíva. Ailyn is akár, sok éves rutinnal.

Delain is próbálkozik új énekessel, valószínűleg ők sem fognak befutni.

Mert az hogy valaki jó énekes, nem jelenti azt hogy egy közönségorientált műfajban is helyt fog állni.(meg lehet nézni Dianne színpadi jelenlétét, hogy nem kell ahhoz Madonna szerű szerelésben fellépni, hogy valaki karizmatikus frontasszony legyen)

2023. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy sok év kihagyással végre megtalálták a sokadik énekesnőt. Reméljük, azért 2-3 évet marad. :)


Nem követem annyira a zenekart, 2013-2014 körül találtam rájuk. Az akkori zenéikről az a véleményem, hogy jobban hasonlít a régi Nightwishre, mint a mostani Nightwish az akkori önmagára. (a mostani is remek). Ezzel az új énekesnővel már nem így van.


"Szerintem nagyon jó hangja van." - Igen, pár stúdió felvételt hallottam csak, a neki írt dalok jól szólnak. Bár vele megint változott a zenekar hangzása, stílusvilága, de kellemes hallgatható Xandria számok jöttek ki mostanában. (bár nekem az operás vonal jobban tetszett)


"Azon túl hogy rendkívül jól is" - Ezzel maximálisan egyetértek. :)

2023. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2.Amúgy ha tetszik az operás vonal akkor Ex Libris, ill. Alanea is viszi tovább a "régi" Xandria-t.

Meg ha minden igaz Dianne szólóban folytatja.

Azért az előző énekesek nem adják fel szerencsére, még ha nem is lesz valami nagy profit belőle, csak pusztán a zene szeretete miatt csinálják.

2023. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*Alanae.(Manuela Kraller)
2023. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, ránézek ezekre a zenekarokra is!
2023. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!