Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam egy dalt a Földünkért,...

Írtam egy dalt a Földünkért, ami arról szól, hogy meg kell mentenünk, híres előadókkal szeretném előadni. Nem ismertek valakit,vagy ötletet adni vagy tdtok valamit ajánlani ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Nagyon jól jönne.

2023. jan. 17. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tedd itt közzé elsőnek, az csak használhat neki, nem?

Művészet kategória.

2023. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm a jó tippet
2023. jan. 17. 21:57
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenből már van pár száz, de hátha pont a tiéd fogja megváltani a világot. :)
2023. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1.Én nem azt mondtam, hogy megváltja a világot. Szövegértés.

2. Pénzt is szeretnék összegyűjteni,gyógyszerre, amit az Afrikában élő rászorúlok kapnak meg.

3. Tudom, hogy van pár száz, de ha egyre több ilyen dal születik meg, talán felnyílik az emberek szeme.

2023. jan. 17. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

#4


Nem mondta hogy mondtad. Szövegértés. (Bármit is jelent az adott kontextusban)

2023. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem nyílik fel a szeme. Ez egy dal, amit párszor meghallgatnak (ha jó egyáltalán), törölnek és ennyi. Tovább szemetelnek, zabálják a húst, dohányoznak és aztán megdöglenek bele. Egyetlen zeneszám sem képes megváltoztatni egyetlen ember életét sem, nemhogy csoportokét, egész társadalmakét. A pénz mozgatja a világot, nem a zene.
2023. jan. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A hús zabálással semmi baj nincsen, hiszen az ember mindig is ragadozó volt. Tudom, ez csak egy zene. De pénzt osszetudunk vele gyűjteni, és tudjuk a többi embert tamogatni
2023. jan. 18. 07:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nemes dolog. Mondjuk még sosem sikerült semekkora hatást elérni ilyesmivel. A We Are The World tényleg nagyot ment, rengeteg adomány jött, és mi változott? Semmi.
2023. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6


"Egyetlen zeneszám sem képes megváltoztatni egyetlen ember életét sem,"


Viszont a zene befolyásolhatja a hangulatot.Erőt,tartást adhat.Ezáltal segíthet túljutni a nehézségeken.Így ha közvetlenül nem is de közvetve elősegítheti a változást.

2023. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen pozitív dolog, és érdemes támogatni.
2023. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!