Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miley vagy Shakira “szakítós”...

Miley vagy Shakira “szakítós” zenéje a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem Miley-é jobban bejön, viszont ahogy elnéztem YouTube-on Shakira dalát sokkal többen nézték eddig meg és likeolták is.

2023. jan. 18. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Miley Cyrus - Flowers
Shakira BZRP Music Sessions
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miley dala szerintem több értéket képvisel, a zenei alapja nagyon jó lett, ez egy igényesen kidolgozott sláger lett, hiszen azért az Ő dala is nagyot megy így nevezhetjük ezt is slágernek. A Shakiráé szerintem jobban passzol a mai TikTok trendekhez, Bizarrap is felkapott előadó, illetve az ilyen spanyol ajkú latin zenék nagyon népszerűek, dominálják Dél- és Közép-Amerikában a toplistákat, de pl. Bad Bunny no1. tudott lenni az USA-ban is. Egyébként Spotifyon 65 millió lejátszás van eddig Miley dalán, 76 Shakiráén, lehet idő állóbb sláger lesz Miley-é, nem lepne meg, ha streamingen megelőzné idővel, főleg miután lecsillapodik ez a Shakira és Piqué közti botrány.
2023. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így érzem ahogy te :) Shakira dala sem rossz, nem azt mondom, de valahogy Miley számára jobban jár a lábam, illetve a kedvem is mindig jobb lesz tőle. Kíváncsi leszek melyik lesz sikeresebb és/vagy maradandóbb, hisz még csak nemrég jelentek meg.
2023. jan. 19. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Shakira mostani dalai nekem nem tetszenek, régen jó zenéket csinált. MC dalát még nem hallottam, neki is van pár jó dala de azok többsége is régi mondjuk.
2023. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3, Shakira újabb dalai nekem sem jönnek be annyira, valahogy nem az én világom ez a reggaetón stílus. A Can’t Remember To Forget You-s “időszaka” még tetszett, de utána már nem igazán. Miley dalát viszont ajánlom, már csak a szövege miatt is. Egyszer “ki lehet bírni” azt a 3-4 percet :)
2023. jan. 19. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miley dala egyértelműen több értéket képvisel, zeneileg is, emberileg is hiszen empowermentről szól, amire sok nőnek szüksége van manapság. Pl: Ava Maxot is emiatt kedvelem. Shakira viszont a dalával csak nagyon keményen beszólt Piquének, (mondjuk kétlem, hogy egy ilyen "alfa" pasit meghat ez már), mivel nem találtam hozzá angol fordítást, vettem a fáradságot és beírtam Google fordítóba a szöveget. "Ilyen farkas, mint én, nem való olyan pasiknak, mint te." "Rég ki kellett volna dobjam ezt a macskát."

"Túl magas voltam neked, ezért vagy most valakivel a te szinteden." "A neve egy jó emberének tűnik. Egyértelműen nem olyan, mint amilyennek hangzik." "Lecserélted a Ferrarit egy Twingora, a Rolexet egy Casiora." XD Shakira csalódása még új, nyilván ki kellett adja magából az érzéseit, de azért egyetértek azokkal, akik szerint egy kicsit magas lett ez a léc. Ettől függetlenül hányok a Piqué féle pasiktól, két gyerekük van, erre odaviszi a haciendájukba a szeretőjét. Ezek nem megbocsátható dolgok és igenis kell írni ilyen dalokat erről is. Szóval Respect mindkét énekesnőnek! Én mindkét dalt szeretem amúgy.

2023. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a válaszod, hasonlóan vélekedek én is :) Nálam egyébként még “plusz pont”, hogy végre nem egy nyálas, szomorú és depis balladát hoztak össze, hanem egy igazi pörgős, bulis, girlpower dalt amitől egyből jobb kedvre tud derülni az ember.
2023. jan. 30. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"Ettől függetlenül hányok a Piqué féle pasiktól, két gyerekük van, erre odaviszi a haciendájukba a szeretőjét. Ezek nem megbocsátható dolgok és igenis kell írni ilyen dalokat erről is. Szóval Respect mindkét énekesnőnek! Én mindkét dalt szeretem amúgy."


"#5 köszönöm a válaszod, hasonlóan vélekedek én is :) Nálam egyébként még “plusz pont”, hogy végre nem egy nyálas, szomorú és depis balladát hoztak össze, hanem egy igazi pörgős, bulis, girlpower dalt amitől egyből jobb kedvre tud derülni az ember."


Shakira dala nem girlpower dal, hanem önmagát szánalmassá tévő dal. Shakira dala röviden tömören annyi, hogy meg lett csalva mint az állat és mutatja a külvilágnak hogy ő mekkora Ferrari az új csaj meg hozzá képset semmi, miközben Piqué máshogy látja, hiszen neki az új csaja a Ferrari.


Shakira dala egy elkeseredett mocskolódás, semmi több. Nálam ez hatalmas negatívum, ráadásul ne egy tárgyhoz hasonlítsa már magát és a másik nőt meg egy olcsóbb tárgyhoz. Shakira amikor önmagát Ferrarinak énekli, nekem totálisan ilyen luxusprosti feeling jön be. Bár Shakira nem prosti, de ezzel így önmagát egy ilyen luxusbigének titulálja. Az se tetszik, hogy a másik nőt így alázza. Elkeseredett megcsalt luxus cicababa zene az, nem girlpower.


Persze magát a megcsalást is elítélem, de ez most nem a megcsalásról szól ez a komment, hanem Shakiráról a luxusbuxáról, aki el lett dobva. Tulajdonképpen ő maga is luxusbuxaként hivatkozik magára.


Miley dalát nem ismerem.

2023. febr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legelső válaszoló vagyok, azóta nagyon durván megimádtam a zenét és kb. elég hamar beigazolódott, hogy igen ez fog nagyobbat menni :D vagy legalábbis streamingen fixen, de az szerintem már relevánsabb évek óta.
2023. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Shakira
2023. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nekem Shakira a nyerő.
2023. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!