Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc tagod a BTS-ből?

Ki a kedvenc tagod a BTS-ből?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Jungkook
Jimin
V
Suga
RM
Jin
J-hope
44 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Az a sárga bőrű, vágott szemű Csingcsungcsang
2023. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Egyik sem
2023. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, én nem vettem észre, hogy annyira sárgák lennének, mint ahogy a rasszisták felnagyítják. Egyébként mind a 7 tagot nagyon szeretem, mindegyik fiú a szívembe nagy helyet foglal el. De ha mondhatom így, Yoongi a szívem csücske. Ő a biasom is, nagyon szeretem őt, de mindegyikük egy csodálatos ember és kiemelkedőek az én véleményem szerint. Bárki mondhat bármit, de 2023 van, és elég kevés ember van, aki nem szereti őket vagy gáznak tartja őket, hiszen a BTS legendának számít. Nem azt mondom, hogy kötelező szeretni őket, de hogy úgy ítélkezni, hogy fogalmad sincs, hogy miről beszélsz, főleg hogy nem is ismered őket, az elég nagy baj és elkeserítő. Mindig van kultúrált és tiszteletteljes módja annak, hogy kifejezd a nem tetszésed egy adott téma iránt. Ha ezt nem tudod megtenni, akkor ne foglalkozz vele.
2023. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
65%
1, 2. Ha valahol ki szeretnétek élni a rasszista éneteket, hajlamaitokat, akkor azt be itt tegyétek, mert undorító dolog. Egyébként a Koreaiak, nem sárga bőrüek. Legalább ha sértegettek embereket, népeket, akkor legyetek tisztában a dolgokkal.
2023. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem J-Hope és RM a kedvenc tagjaim. Az előbbinek rendkívül pozitív kisugárzása van,jól táncol és ez fogott meg benne. RM pedig kommunikatív, intelligens. Mostanában Jin is szimpatikusabb, mint régebben gondoltam. De emberileg J-Hope a legszimpatikusabb:D
2023. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 armygirl13 válasza:
49%

#1 húzz a francba és ott gondolkozz el szépen arról, hogy mi a büdös túrós palacsintát képzelsz magadról. Azt hiszed, hogy ha így beszélsz, akkor megbántasz valakit? Ez a hét csodálatos fiú, akik történelmet írtak, nem süllyednek le az ilyen retardált kókuszkockák szintjére, mint amilyen te vagy. Minket, ARMYkat pedig nem érdekelnek ezeknek az intelligenciahiánnyal rendelkező mákos gubáknak a hülyeségei. Úgyhogy finoman és nőiesen megkérlek, hogy húzz el az Antarktiszra, aztán pedig tűnődj el a dolgokon, amiket mondtam.

#2 ha egyikük sem tetszik, minek írsz kommentet? Tényleg ennyire kakaóscsiga vagy?

Lehet, hogy csak az elfogultság beszél belőlem, javítsatok ki, ha nincs igazam!

Luv Rapmon forever <3

2023. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

1-es és 2-es: gondolom ti egy család vagytok és a családfa körforgalom. Hát igen, ilyen ez a beltenyészet, épp csak agy nem nő, csak a család...

Na a válasz. Nem vagyok Army, de nekem Jimin, Hobi :) utána JK, V, Suga, RM és Jin :)

2023. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Beyonce válasza:
77%
Én az összeset nagyon szeretem nincs olyan hogy kedvencem mert mind az de aki a legjobban tetszik nekem az RM 💜
2023. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Van köztük lány is, vagy mind búzi?
2023. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Én ARMY vagyok és azt meg kell, hogy mondjam, hogy én nagyot röhögtem a 6-os válaszán, mert olyan jól elmondta a véleményét, hogy az haláli! Na mindegy nekem Jungkook, Jimin és V tetszik a legjobban!
2023. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!