Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melegek! Mit gondoltok a...

Melegek! Mit gondoltok a metal zenéről? (Iron Maiden, King Diamond, Rammstein, stb.) Szeretitek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem szeretem. Eléggé unalmasnak találom. A gimiben sok osztálytársam hallgatta, ezért mindig bepróbáltam, de egy perc után kinyomtam, annyira unalmas volt.
2023. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem a kérdést. Oké, néhány "meleg" biztos szereti a metált. Sőt, lehet, hogy ezek közül az együttesek közül is.

Most akkor ezt nem szabad szeretni, vagy aki szereti automatikusan "meleg"?

Keresem az összefüggést, egyelőre eredménytelenül...

2023. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Na és vajon a törött ujjúak mit gondolhatnak róluk?
2023. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
#3 valószínűleg utálják, gipszben kellemetlen csápolni.
2023. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a szexuális preferencia sem politikailag, sem vallásilag, úgy a zenei ízlés tekintetében sem döntő tényező.

Kérdező, képzeld, a metálzenészek közt is vannak melegek, és nem csak Rob Halford.

2023. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Györffykee ***** válasza:
38%
Melegek? (alapvetően nincs bajom a melegekkel de ez a woke hülyeség kikészít, na mindegy) Nem vagyok meleg de miért melegek? Most aki szereti a metált az azonnal meleg lesz? Nem értem. Szerinted a Libanoni töröttlábú nők akiknek copfuk van mit gondolnak a metál zenéről? Kb ez volt a kérdésed. Valaki magyarázza már el, ha érti miről beszél a kérdező.
nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!