Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zámbó Jimmy önpusztító életmód...

Zámbó Jimmy önpusztító életmódjához és végül tragédiájához a rivalda fény nem bírása vezetett vagy az,hogy kiközösítették,nem volt nagyon sikeres stb...?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hatalmas tehetsége volt az énekléshez,viszont emberileg nulla volt,egy buta prosztó,nulla intelligenciával.
2023. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért? Kiközösitették.
2023. jan. 29. 12:14
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért közösítették ki mert egy beképzelt gyökér volt.
2023. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, engem is kiközösítettek általános iskolás koromban, és gimiben sem voltam a társaság középpontja. Mégsem lettem alkoholista, nem lettem egy arrogáns, elviselhetetlen pöts (legalábbis a barátaim, családom, munkatársaim, és a barátnőm szerint), és tisztelettel bánok a barátnőmmel.

Lehetett köze a kiközösítésnek ahhoz, hogy ide jutott, de önmagában nem lehet csak azt okolni.

2023. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beképzelt, tehetségtelen gyökér az Hajdú Péter őt mégis mindenki szereti.
2023. jan. 29. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Te miről beszélsz? Szinte senki se bírja Hajdút.
2023. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő. Őt elismerték, magasztalták abban az időben, de a zenész kollégái sokan nem tettek így mert ők többre tartották magukat, a halála előtt sokan lenézték és az "anti-fanok" is elég durván betalálták, bántották a külseje miatt. A rivalda fény valószínűleg segített neki, hogy elhitesse magával az ellenkezőjét és egekbe szálljon az egója. Aztán ugye levették a műsorát stb, családi élete se volt rendben, színjáték lett az egész amit gondolom már nem bírt idegileg. A tragédiát a mai napig rejtély övezi, hogyan s mi történt, de az biztos, hogy egy egészséges lelkületű ember nem tart magánál fegyvert lépten nyomon.
2023. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg volt valami gyerekkori sérülése, mint sokunknak. A többi erre csak rárakódott. De én nem ismerem.
2023. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
78%
Közrejátszhatott az is, hogy valóban hatalmas tehetség volt, csak éppen nem ment vele semmire. Kénytelen volt normális zene helyett szemetet gyártani a proliknak -azért ez nem igazán volt jó hatással az pszichéjére...
2023. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
77%
Azt csakis magának köszönhette, hogy kiközösítették, lenézte és lépten- nyomon megalázta énekes és zenésztársait. Istenadta tehetsége volt az énekhez, sajnos az élet más területein nem jeleskedett. Egyszerre és gyorsan akart mindent és ezt leggyorsabban ebben a műfajban érhette el, szerintem mindig is bánthatta az-az érzés, hogy többre hivatott annál amit csinál. Ok okozati összefüggések vezettek szerintem a tragédiájához amit én ittas állapotban történő balesetnek tudok be. Nyugodjon békében.
2023. jan. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!