Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Phonkról, mint műfajról mi a...

Phonkról, mint műfajról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha szeretitek, akkor mik a kedvenc számaitok?

Szerintetek légből kapott műfaj, vagy tud időtálló értéket biztosítani a zeneiparban?

Mi a véleményetek arról, hogy a social médián egyre felkapottabb? (főleg tiktok editekben)

Mennyire különleges zenei műfaj? (ha egyáltalán zenei műfaj!)



2023. febr. 1. 23:05
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
72%
Számomra egy élvezhetetlen zagyvaság és az sem teszi jobbá ha felfedezni vélek általam nagyra tartott előadók zenéiből aláfestéseket. Nem hinném, hogy időálló lehet egy olyan irányzat ami innen onnan összeválogatott alapokra épít pláne, hogy néha az alap maga sem az. Elugrálnak rá a srácok pár évig aztán jön az új nemzedék, új stílussal, divatzenével. Így van ez rendjén.
2023. febr. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem olyan lesz mint a dubstep; pár évig lesz valamekkora népszerűsége, de aztán kifúj.
2023. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Eddig nem is hallottam róla.
2023. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom,kár hogy csak neten népszerű,nagyon adnék egy phonk bulit itt magyarországon😃
2023. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
őszinte véleményem.. Barátom pl hallgassa ezt a hulladékot,én nem nagyon. Bocsánat,ha valaki sértőnek venné a véleményemet,de mielőtt megkövezne valaki,csak mondom hogy nincs nagy bajom a phonkkal,de őszintén.. Egy ritmusban megy az összes. Semmi változás vagy egyéb hogy jobban feldobja az életet a dalban. Oké,nem mindenki egyforma,mindenki azt hallgat amit akar. De mostanában ez úgy megy,ha a másik szart eszik akkor x vagy y is fog enni szart. Ezt hívják majmolásnak. Előbb utóbb ez is egy lejárt lemez lesz,ahogy a dubstep. Ment egy időben gyakran mindenkinél,most meg sokan nem is tudnak a létezéséről. A phonk egy túl hypeolt zeneműfaj. Sajnálom hogy ezt kell mondjam. Én is hallgattam néha de nem tartom nagy számnak mint ahogy mások tartsák.
2023. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha mostanában észre vettétek-e,nagyon felkapott lett az olyan editek hogy anime lányok táncolnak benne és phonk zene megy alatta. És sokan ezen csorgassák a nyálukat.. xDD én értem ha valaki anime kedvelő (weeber) de ez már túlzás. Én is szeretem az animéket de mikor látom a kommenteket "uhh hogy mozog a csöcse meg de rohadt jó a dal" hát meg áll az eszem. Tbh, akik ilyeneket írnak kommentben,láttak egyszer is női nemiszervet az életükben? :D
2023. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!