Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Apple Music vagy Spotify?

Apple Music vagy Spotify?

Figyelt kérdés
Mindkettőre előfizetek, már több mint 5 hónapja. Feleslegesnek tartom mindkettőt fizetni, ezért jutottam most döntés elé. iPhone 14-em van, illetve egy Apple Watch SE 2022, plussz egy AirPods 2. Spotifynak, illetve az Apple Musicnak is van órára alkalmazása. Illetve LG tv készülékem van, azon is megtalálható ugyan úgy mindkettő szolgáltató. Az egyetlen dolog ami az Apple Music mellé húz, hogy picivel gyorsabb azon keresztül az AirPlay funkció a TV készülékre. Ugyan úgy Spotifyon is működik az AirPlay, de picivel lassabban reagál, lassabban "küldi" át a jelet a tévére. De számomra ez nem egy egetrengető dolog, szóval nem ez alapján szeretnék dönteni. Illetve még ott van az is, hogy az Apple Musicnak sokkal jobban tetszik a dalszöveg mutatása. (Plussz az újonnan bejött karaoke mód is) De ez sem számít nekem, mert egyáltalán nem használom azt a részét. Hosszútávon melyik érné meg jobban? AirPods-hoz jobban megy inkább az Apple Music?

2023. febr. 2. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Mégis miért fizetted eddig mindkettőt?

Szerintem amúgy a spotify jobb

2023. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
spotify
2023. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 miccamacca ***** válasza:
Szerintem jobb a Spotify de szerintem jobb döntés ha az Apple musicot választod mert azt jobban kitudod használni az Iphonos keszulekeid miatt
2023. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ho11mann válasza:
51%
Apple Music
2023. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!