Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki adja elő és mi a címe...

Ki adja elő és mi a címe ennek az érdekes zenének?: Az az album, amin ez rajta van, az melyik évben jelent meg?

Figyelt kérdés

[link]


Ez kicsit rockos. Rajzfilmszerű videóklipje van(így tudom megfogalmazni).

Annyira emlékszem csak a videóklipből, hogy vagy kutya volt benne vagy farkas. Mindegy, valami ilyesmi állat volt a klipben és szürke volt.


Ebben a hónapban egy szórakozóhelyen hallottam először ezt a zenét. Későn eszméltem fel és nem láttam, hogy mi volt kiírva, hogy ki az előadó és mi a cím.


Sajnos nagy a zsivaj és kicsit halkabb a zene, ezért sehogy nem ismerte fel a zenefelismerő app. Aki így is tisztán hallja és ismeri a zenét, annak előre is köszönöm a válaszát!



#zene #érdekes #rockos #Rajzfilmszerű
2023. febr. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből sok nem hallatszik.
2023. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha hozzácsatlakoztatod a hangfalhoz a telefont vagy a számítógépet, majd megnyitod a linket és ezután nagyobb hangerőre tekered a hangfalat, akkor jobban lehet hallani. Nekem így sem ismerte fel az app.
2023. febr. 6. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Rockról meg animált állatokról, meg arról, hogy furi (bár kinek mi a furi) zene, a 3 Little Pigs ugrott be.
2023. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Belenéztem és ez nem az, amire gondolok sajnos.
2023. febr. 19. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ohh ://


Sajnálom. Esetleg még Mobynak valamelyik dala ugrik be. Bár az szintipop, nem rock.

2023. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amire én gondolok, azt nő énekelte.
2023. febr. 22. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom sajnos...
2023. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!