Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen goth, rock, és metálos...

Milyen goth, rock, és metálos helyek vannak Budapesten? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem voltam fenn, de emlékszem a Roctogonra, az tudom hogy bezárt. Meg a Gyár is.


A Kék és a Vörös Yuk megvan még?


Vagy valami hasonlót tudtok mondani?



2023. febr. 6. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg van még a Supersonic, szoktak ott lenni koncertek, ahogyan A38-on, Riffben, Barba Negrában (ez elköltözött Csepelre), Robotban és még Instantban is. Metálos kocsmából ott van a BlastBeat Bar, meg az S8, pár utóbbi elég izé hely, de néha fellépnek ott is jó bandák. :D Ja és az utóbbi időben az Akváriumban is voltak jó bulik. Az említett helyszíneken szoktak fellépni ritkán post punk, dark wave, gothic rock bandák is, figyelni kell az eseményeket. Konkrétan goth szórakozóhelyet viszont sajnos nem tudok.
2023. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Sajna a Barba Negrában rendeznek meg mindent, amit vidékiként kb. lehetetlen elérni. Néha azért a Budapest Park, Akvárium, Analog Hall is helyet ad néhány underground koncertnek.

De igazából a nyári fehérvári fesztivál az igazán jó választás, van sűrű járat is oda, és kulturáltabb mint bármelyik fővárosi helyszín.(sajna nem teszik magas a mércét)

2023. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Metál koncertre mész és nem a banda érdekel hanem a magas mérce a helynek ahol rendezik? Miért nem mész a kibaxott operaházba?
2023. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

#3.Figyelj, a Red Stage a második otthonom, beleöltem már közel 100 ezres nagyságrendet az ottani koncertjegyekbe de egyszerűen kritikán aluli hogy ott kell szenvedni 2-3 órát a kapunyitás előtt ahol nem lehet leülni, meginni valamit.

Ha be is jutsz lassú a kiszolgálás, a levegő megáll a teremben. Nincs semmi biztonságérzet, az emberek "darálják" egymást mind a 80-as években...

A ruhát leadni kínlódás, a WC kültéren van mínusz 15 fokban.

Hangot is fogok adni az elégedetlenségemnek, mert ez a 21. században, ennyi pénzért siralmas.

Hogy kárpótolja-e a koncert? Igen, de ami előtte, utána és a szünetekben van... Hát, minden Barba-s koncert előtt ezen mérlegek.(telt házasra meg már nem is veszik jegyet)


Akvárium, analóg meg oké egy pár száz fős koncertre okés, de egy Pantera-ra jelenleg az ország nincs felkészülve.

2023. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
2-es, már miért lenne nehezebb elérni a Barba Negrát, mint bármelyik másik helyet amit leírtál? Mióta elköltöztek (15 percnyire a korábbi helyszíntől) mindenki hisztizik, hogy milyen szörnyű helyre rakták, nem lehet megközelíteni... Nem tudom a hév és az éjszakai busz akkor mire van, mindkettőnek 5 percnyire van a megállója a helytől. Tény, hogy arra nem a legjobb a járda, nem ennyi gyalogosan közlekedő embernek lett kitalálva, de nehogy már emiatt, meg plusz 10 perc utazás miatt ne menjen valaki el egy fasza koncertre. :D
2023. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
5: Az a kis költözés pont elég ahhoz, hogy az utolsó vonatokat az emberek ne érjék el, meg hogy összevissza baszakodni kelljen hazafelé.
2023. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
34%
Nekem is csak felesleges rinyálásnak tűnik ez, az utolsó vonatokat amúgy is max nyáron érted el, amikor 10-re befejeződött a Trackben minden.
2023. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Metál koncertre mész és nem a banda érdekel hanem a magas mérce a helynek ahol rendezik?"


Ki beszélt itt koncertről? Az tök más műfaj, oda is szoktunk menni, de az ált valami stadion vagy csarnok jellegű hely, ahova csak akkor és arra az egy bandára vagy fesztiválra érkezik az ember.



Rock kocsmát kérdeztem, ahova egy random péntek este le lehet menni sörözni anélkül, hogy behánynék a zenétől ami szól.

2023. febr. 7. 00:54
 9/9 anonim ***** válasza:

#7.Az a legkevesebb, de a semmi közepén van. És ha nem valamelyik kerületbe akarsz visszajutni akkor instant horror árú taxi.

Az Infopark meg azért nem egy eldugott helyen van, és nem csak 1 hév meg 1-2 buszjárat érinti...

2023. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!