Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most megszűnt az RTM?

Most megszűnt az RTM?

Figyelt kérdés
A napokban rákerestem az RTMGang csatornájára megnézni, hogy mi a helyzet, és meglepődve tapasztaltam azt, hogy Mr. Busta az összes zenéjét törölte. Kis keresés után rájöttem arra, hogy igazából nem törölte őket, csak áthelyezte a másik csatornájára. Ez mit akar jelenteni? Vége a Real Trill Music korszaknak, ami Mr. Bustának az életénél is többet jelentett? Már Zamerati is kilépett a kiadóból, és végleg egyedül maradt? Tudtommal már csak ez a Zamerati gyerek volt a kiadóban egyedül.

2023. febr. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűnt meg, csak Mr. Busta kiégett. Legalábbis így gondolom, mivel nem csinál zenéket, amiket pedig az utóbbi 2 évben feltett, nagyon erőltetettek voltak. Mióta Essemmel összekapott, lejjebb adta, végül az Ak26 kilépése után látványosan egyre szarabb zenéket adott ki, mígnem teljesen kifogyott.


Sajnos nem volt benne alázat. Elmart maga mellől mindenkit, pedig csak annyi kellett volna, hogy ne legyen ilyen pénzéhes sutyerák. Kár érte. Kamikazeban jól nyomta, meg 2010-2018 között. A régi szép idők…

2023. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Bár azért 2010, és 2018 között is volt pár furcsán sikerült dal, mint mondjuk a "Megeszik a g...met" :(
2023. febr. 27. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2# Én hallgattam azokat is, néha a prosztó stílus kizökkentett az aznapi pörgésből, teendőkből. Sok jó zenéje volt néhány trash számot leszámítva.
2023. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

A wantedesek megmondtak mindent előre. Már ott elkezdett erősen a lejtőn menni.

Volt több zenéje amiben elhangzott, hogy ő gangszterrapper stb. szó szerint.

Pajás sztori után mindent elkövetett, hogy tagadja ezt, hogy ő soha sem mondott ilyet...


Utána már hallható volt, hogy megváltozott pár dolog nem a jó irányba, én addig voltam fan mondjuk.

Persze még 1-2 évig azért elvolt meg hát nem kevés tehetség volt még mellette mindig akik felhúzták.

De ahogy mondták a wantedosok, süllyed a hajó, és így is volt.


Igazából a Pajás sztori után megtagadta önmagát meg amit képviselt, mert kiderült, hogy az egész keménykedős utcagyerek gengszterrapper csak egy szerep volt semmi több, nem is ment már utána ugyanaz a flow neki.


Meg hát nem is állt jól neki, hogy mindenkire ügyvédeket küldött, meg annyi testőrrel mászkált mindenfele, mint az amerikai rapperek... Pedig egyes egyedül saját magának és a saját szavainak köszönhette azt az állapotot.


Miután szétbeefelte az egész ug meg bb -t és saját maga mellől is elmart mindenkit nem csoda, hogy ennyi volt a sztori.


Elég emgnézni az rtm allstairz okat kik voltak mellette, mennyire nagyon változott a csapat összetétele, és hogy minden kapcsolata ugyanazon okok miatt ért véget... A pénz és az állandó beefelgetések a szakma ellen.


És egy olyan ember beefelgetett mindenkit meg írogatta a rapszakma beef sorozatot aki ki sem mert állni senki ellen egyedül annó Fankadeli ellen.

A saját marketingjét porba tiporta...

2023. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is volt ez a Pajás sztori? Ez az amikor a plázában keménykedett Miszter Bukta a srácoknak?
2023. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2023. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!