Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Regán Lili hol született?

AKerZso kérdése:

Regán Lili hol született?

Figyelt kérdés
Regán Lilit szeretném kicsit részletesebben megismerni, mint lemezlovast. Szerintem egészen jó DJ. Viszont aki azt gondolja, hogy "Yamina utódja" téved. Teljesen más a megjelenése, illetve részben más a stílus.

#lemezlovas #DJ #regán lili
2023. febr. 11. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Kimeszelem a nevét, keresés, néhányadik a wikipedia, már a találati oldalon ott virít, hogy Pécs, 1999. Jó nagy meló volt, be kéne tiltani.
2023. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Értelmes válasz? Egyébként is a róla készült Wikipédia oldal eléggé félkész. Ezt jelzi is az oldal...
2023. febr. 12. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Tehát végighazudják, értem.
2023. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

"- Fogalmunk sincs hogy hol született, írjunk be valamit. Legyen mondjuk Pécs, ahhoz nem kell sokat gépelni.

- Te, akkor miért nem Tát, vagy Apc?

- Késő.

2023. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem csak begépeltem valamit. Egy nagy magyar rádióban (nem nevezném) hangzott el az ő szájából, hogy pécsi lány. De ha neked így jó, legyen "valamit begépelés". A születése éve pedig kis logika (ha 2022-ben volt 23 éves).


Köszönöm azért hogy hozzászóltál!

2023. febr. 15. 21:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és csa xólok, hogy én vetettem fel, hogy Krúbiról legyen Wikipédia cikk. És én is írtam meg a legelső változatot...
2023. febr. 15. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Kis taknyos az a csaj és tehetségtelen is. Ugyanazt a gumicukor szart nyomatja, amit előtte már több ezren is megcsináltak, nagy durranás, mondhatom. 😂😂
2023. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Korházban!
2023. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!