Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írnátok nekem zene címeket?

Írnátok nekem zene címeket?

Figyelt kérdés

[link]


Ennek a zenének tetszik a basszusa egy zenét sem találtam ezen kívűl aminek ilyen jó a basszusa legalábbis az én JBL hangrendszeremen szépen szól a basszus ezzel a zenével. Szóval tudtok olyan zenét, aminek ilyen basszusa van? Ja és, ennek a basszusnak vagy dobnak, mit tudom én, mi a neve? (Pl a doboknál is van az fl studio alkalmazásban, hogy kick dob stb)?


(Oo na hát ezt elég szarul fogalmaztam meg de nem tudom hogy mondjam)



2023. febr. 20. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én értem mit akarsz mondani és szerintem Future house, de annyira nem tartom számon ezeket, szóval itt van pár azok közül amiket mostanában hallgatok:

Illetve még a felsorolás előtt: amit linkeltél arról 10ms után ez ugrott be az alapja miatt, szerintem nagyon hasonló (ezt nem szoktam hallgatni):

https://www.youtube.com/watch?v=B7UvM_w-zt8

Ezek meg azokat amiket mostanában hallgatok és talán jók lehetnek:

https://www.youtube.com/watch?v=5-xhpcgBMe4

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2023. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát 1-2 zene ami tetszik ezek közül az infinity ink ismerem azt én is hallgattam de már nem mondjuk annak sem olyan a basszusa mint ennek a zenének amit én linkeltem
2023. febr. 20. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Hogy lehet ezt egyáltalán zenének nevezni? Maradjunk a zaj kifejezésnél, ha szabad kérnem.

Mellesleg hogy nem kapsz agyf*szt a reggaeton ritmustól?


A zene olyan csodálatos dolog, szóval tégy egy szívességet magadnak, és kezdj el egy kicsit ismerkedni vele.

2023. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 4#esnek küldök egy kis zajt: [link]

klippel

2023. febr. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Bring the noise [link]
2023. febr. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Hát ez jó kösz ezt a videót🤣
2023. febr. 21. 13:39
 8/11 A kérdező kommentje:
4. Nem véleményt kértem ha nem zene címeket. Amúgy itt gyakorin miért van az, hogy mindig van egy ember vagy több aki beszólogat?
2023. febr. 21. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért tetszik neked az a track, mert eltalál valami ronda kiemelést a konzumer szutykon, és nálad relative nagyot szól. Hozzá jön még az a lábdobra kevert jókora (sávra szűrt) zaj, ami ad még egy "bele az arcba" érzést neki. Ezek random produceri döntések, meg a JBL random hullámosságai a frekvenciaátviteli függvényen. Ha rendes motyód lenne, arányos közepekkel, rettentő membránfelülettel, jól elhelyezve, akkor nagyjából semmire nem mondanád, hogy nem szól irgalmatlanul, és nézd meg, hogy erre a túlárazott csodára mit mondasz...
2023. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de ez nem válasz még mindig a kérdésemre
2023. febr. 22. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!