Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Guns N' Roses koncertre...

Guns N' Roses koncertre elfogytak az állójegyek. Szerintetek Ülőjegyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mert én az ilyen koncertekre nem ülni mennék, hanem állva tombolok.

Ülőjegy esetén muszáj ülnöm, ha felállok mennyire gáz: bizti őr vagy a mögöttem ülők rám szólhatnak? Nem tudom ti hogy vagytok ezzel?


2023. febr. 25. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Kérdések irkálása helyett meg kellett volna venni a jegyet. Ha ülőhelyed van akkor parasztság állni.
2023. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt megcsinálhatod, hogy fent maradsz a szektor bejáratánál, a széksorok mögött és ott tombolsz.
2023. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ülőjeggyel nem lehet állni sehol, ha megállsz a széksorok között, vagy a lépcsőn egyből leültet a biztonságiőr.

Ha a zene és az élmény miatt mennél, akkor jobb ott ülni, mint otthon. Ha viszont csak a buli és a tombolás a lényeg, anélkül nem élveznéd, akkor felesleges.

2023. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Le se tojják. Az Arénában volt olyan ember, aki a széksorok között kezdett el táncolgatni és arra is csak a nézők szóltak rá. Ha nem zavarsz kilátást, akkor nem fog rádszólni senki.
2023. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!