Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rocker lànyokkal ,hol lehet...

Oldrockboy kérdése:

Rocker lànyokkal ,hol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Akik szeretik ezt az életérzést.

2023. márc. 8. 07:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
nem nagyon vannak már ilyenek, de pl Fezen-en.
2023. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos....."kiment a divatból"

De ennek nem divatnak kellene lennie szerintem....

2023. márc. 8. 07:30
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok. Valahogy mindig is divat volt, a csúcsidőszak főleg a 80-as években illetve a 90-es évek elején volt. Akkor a rockerség divat volt, a szimatszatyrok, kissé homeless kéregetős életérzés és a lazulás időszaka. Mára a rockerség szubkultúra lett, igazából nem is annyira rocker már a rocker, hiszen az igazi rocker az inkább volt hobo, meg csöves, mint luxustelefont nyomkodó internetfüggő. Változik a világ sajnos.
2023. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen igazad lehet....

Én mondjuk rockerek tartom magam,àpolsàg a jellemző rám....a normális megjelenés a stílusban a luslxus semmiképpen sem🙂

2023. márc. 8. 09:25
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
A rockerség főleg a 80-as években (én akkor voltam fiatal) egy kicsit szitokszó is volt, egyfajta lázadás volt rockernek lenni a hatalmi elit ellen. Ez laposodott el véglegesen a 90-es évek közepére és üresedett ki a "rocker" jelentése, meg tűntek el a nagy rockerek az utcákról. Ma már nem látsz golyóstollal megírt hátú farmerdzsekit a kedvenc rockbandád nevével, vagy bulik után tarháló arcokat babos kendőben. Nyilván az egész társadalom megváltozott, de a deviáns, a társadalom peremén egyensúlyozó karakterek pont emiatt értékelődtek fel. És ma az a trend, hogy a geek, kocka (értve ezalatt szinten minden szubkultúrát) lesz a mainstream. A kommunikációs csatornák kinyílása miatt a csoporthoz húzás teljesen elsöpri az alapvető szubkultúrákat - legyen az a metálos, rocker, depeche-es, cure-os stb...
2023. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod🙂🤘
2023. márc. 8. 09:32
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó bulizást valami zúzósra!
2023. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szokott lenni🤘🤘🤘🤘

Viszont 🙂🙂

2023. márc. 8. 09:46
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem ment ki a divatból.

A fővárosban Dunát lehetne rekeszteni velük, ahogy a koncerteken is.

Fel a fejjel, ez egy örök szubkultúra.

Mondjuk a vidék mindig le volt maradva minden téren, a rock/metal pedig a 80s-ben is inkább a gazdagabb réteg zenéje volt.(tévhitekkel ellentétben, aki nem hiszi nézze meg, hogy hol alakult/fejlődött a műfaj)

Most talán bárki számára hozzáférhető a műfaj, de még így is egy Azariah népszerűbb mint az összes banda összevéve.

2023. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én is így látom!

Szívesen barátkoznak is normális szubkultúra beliekkel🤘🤘🤘🤘

2023. márc. 8. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!