Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem tudok Spotify-on...

Kertész Körte kérdése:

Miért nem tudok Spotify-on keresztül zenét hallgatni a TV-men?

Figyelt kérdés

Adott egy LG webOS UP......... számú TV-m, ami eddig (kicsivel több, mint 1 éve üzemel), és eddig minden gond nélkül tudtam zenét lejátszani rajta.

Viszont akadt az a probléma, hogy egyszerűen mikor elindítanék egy zenét egyszerűen nem kezd el lejátszani és nem csinál semmit, nincs ott legalul az indítás gomb sem.


Ma kellett újra elfogadjam a használati feltételeit a TV-nek, meg frissítenem a TV szoftverét, meg a Spotify-t is, azóta nincsen ott a lejátszás gomb.


Nyomogathatom én a gombokat is, nem reagál rá. Én próbáltam tényleg mindent, amivel még működésre bírhatnám.

Újratelepítettem az alkalmazást (semmi..), összekapcsoltam a telefonos fiókommal egy zenét elindítva, úgy sem.. Összekapcsolódik, az alkalmazás a jelnél annyit ír, hogy Kapcsolódás... de nem kapcsolódik, a TV-s alkalmazás egy ideig próbálkozik, majd újraindul és próbálna megint kapcsolódni, de nem sikeres

Bármilyen tippetek van esetleg e kapcsán?

Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 13. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez most marvel, vagy dc? Ki az a tv men?
2023. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves "anonim". Hol írtam én azt, hogy tv men?
2023. márc. 13. 17:44
 3/3 anonim válasza:
Rakd újra a tv-t.
2023. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!