Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy fesztiválra megeshet,...

Egy fesztiválra megeshet, hogy elfogy a napijegy?

Figyelt kérdés

Egy júniusi fesztiválra megeshet, hogy elfogy a napijegy, és nem lehet már a kapuban venni?

Egy kedvenc előadóm jönne, de engem csak ő érdekel, a fesztivál annyira nem. 2019-ben is jött volna Magyarországra, akkor szerencsére későn értesültem róla, mert lemondta 2 hónappal a koncert előtt-betegség miatt. Félek, hogy előre megveszem a jegyet és esetleg megint nem tud eljönni. Azt már nem fizetik vissza. Milyen gyakran fordul elő az olyan, hogy napijegyet aznap, vagy előtte pár héttel már nem lehet kapni?


2023. márc. 13. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha időben érkezel (kora délután mondjuk), akkor nem valószínű, hogy elfogy a jegy.

De ha megveszed, és aztán mégsem kell, akkor el tudod adni pl. Ticketswapen, akár egy minimális profittal.

2023. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt már többször is.

Pl Szin-en utolsó napon reggel nyolckor már nem volt napijegy.

De volt ilyen East feszeztem is Szombaton kora délután kioffolták.Fishing napijegyek jóval hamarabb elgogynak.Jobb előre megvenni.

2023. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És elővételes 2 hónappal előtte szokott lenni?
2023. márc. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!