Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnét tudhatom hogy jól...

XXx_CloUd_o.O_xXx kérdése:

Honnét tudhatom hogy jól hörgök-e?

Figyelt kérdés

máár régóta gyakorlom a hörgést igazán ebben a hétbe éreztem rá.És egyszerüen úgyérzem mint ha elfáradna 2 perc után a torkom és nem nagyon birok utána hörögni=/

De nem fáj....csak mintha nagyon fáradt lenne.Lehet,h hülyeségeket beszélek de légyszives segitsetek.

lehetöleg csak normális válaszokat irjatok^^ köszii előre is.


2010. okt. 6. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj,h tul hangosan probálom és tul erősen nyomom a levegőt?:O

mert nemtom ,h hogyan hangzik a hörgésem én eléggé brutálnak hallom igy magamtol (báár kitudjaXD)

2010. okt. 6. 22:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

én is már gyakorlom kb 1 hónapja,én ugy szeretnék hörögni mint a slipknot énekese...

sajnos még nem jöttem bele,hogyan kell pontosan,próbálgatom,hátha egyszer tán sikerül...

mikor gyakorlom,én is kidöglök,lehet hogy azért mert tulerőttetem magam,vagy ilyesmi,de nekem sem fáj a torkom...

a kérdésre nemtudok pontos választ adni,sztem kérdezz meg valakit,aki ilyen zenéket hallgat

én is ezt tettem,azt mondták hogy halad:)

2010. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ:D azota picit fejlödtem:D máár ugy ahogy megyegett :D sok vizet kell inni:D és megy:D meg már 3 perces számokat kibirok hörögni =):D
2010. nov. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!