Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blackpink Kill This Love vagy...

Blackpink Kill This Love vagy BTS Fake Love a jobb zene?

Figyelt kérdés

2 dolgot szeretnék tisztázni:

1.:

Kérlek ne azért válaszd az egyiket, mert a kedvenced! (Hogyha akarjátok akkor szúrok be linket!)

2.:

Kérlek csak azok válaszoljanak akik ERRE válaszolnak!🙏🙏🥺🥺



2023. márc. 18. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
A zene szó meg ez a két szar egy mondatban elég szánalmasan néz ki.
2023. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy CSAK azok írjanak akik ERRE válaszolnak, de elfelejtettem oda írni, hogy értelmeset!
2023. márc. 18. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
A Fake love-nak van egy jó kis hangszerelése, érdemes az instrumentális verziókra is rákeresni. A másik a nyomába sem ér, az egy nagy nulla, így is mondhatnám.
2023. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és úgy is írjatok, hogy egy kicsit jobban szeretem a Blackpink-et! A Blink az egy kicsit jobban bennem van, mint az Army!
2023. márc. 18. 20:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Az 1. az miért kapott 74%-ot? Nekem nagyon rossz, hogy az én kérdésemre ilyet válaszolt! (Azért rossz, mert megbántott engem úgy, hogy az én kérdésem alatt írt ilyet!😔😔)
2023. márc. 18. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lehúztam az egyest. Alapvetően nem a negatív válaszért, mert nem mindenkinek kell szeretnie minden műfajt. De hogy valaki trollkodik egy olyan kérdés alatt, ami számára nem releváns, nem neki szól, azt nem is értem... Na mindegy.


Nekem a Kill this love, bár nem a kedvencem tőlük. Ha mondjuk egy Shut down vs Run BTS, vagy Pink Venom vs I need you között kell dönteni, nehezebb lett volna számomra. Egyébként sem Army, sem Blink nem vagyok, de a zenéjüket szeretem :)

2023. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
39%
BLACKPINK - Kill This Love szerintem azért jobb, mert a BLACKPINK-nek egy kiemelkedő dala, míg a BTS-nek a Fake Love nem.
2023. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg most jöttem rá az utolsó válaszolóról, hogy ott szerintem túl sokszor van a refrén!
2023. márc. 22. 06:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a blackpink kill this love jobb
2023. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont a kettő kedvenc zeném!Xd🤣


Nem bírok dönteni ez NAGYON nehéz!

ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!