Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy értelmeznéd ezt a számot?...

Hogy értelmeznéd ezt a számot? Für Anikó: Szabó Edit

2010. okt. 7. 13:49
 1/1 anonim válasza:

Egy lány már fiatalkorában is rossz volt, bár itt a rosszaságot részben úgy értelmezném, hogy nem felelt meg az elvárásoknak. Akkor még szamárpadban ült, és kinézték maguk közül, de felnőttként már rájött az énekes, hogy neki volt igaza, hogy nem csak az elvárásoknak élt. Én úgy mondanám, "nem csak túlélt, hanem igazán élt", kihasználta az életet.

Egy dologban nem vagyok biztos: a "nagyon messze szállt" talán azt jelenti, hogy meghalt..?.. vagy esetleg sokra vitte, épp ennek a "rosszaságnak" köszönhetően, és azért nem láthatja se tanár, se osztálytárs, mert ők a sok szabály és elvárás, megfelelni-akarás miatt nem jutottak oda, mint ő...

Szerintem valami ilyesmit jelenthet, bár nem vagyok biztos mindenben.

Remélem segítettem.

2010. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!