Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek melyik az a "zenei...

Kinek melyik az a "zenei stílus" amit teljes mértékben képtelen elviselni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amiket meghallva egyből feltör az ősi elemi üss vagy fuss reflex! Olyan förmedvényekre, amiknek léteznie sem lenne szabad, és fizikai fájdalmat vagy rosszúllétet okoznak, bárhol meghallod őket!


Kezdem én, holtversenyben kapásból kettővel is, mert nem tudok dönteni hogy melyik a borzasztóbb és igénytelenebb.


1. Giccses és nyálas autotune-os nyivákolós pop? zenei förmedvények. Folyamatos izléstelen vinnyogás, énekelni nem tud de mégis folyamat azt próbál az egész zenét elrontva, az autotune se menti meg annyira hamis, ráadásul hatalmas érzelmeket próbál átadni amikor csúcsra jár az ária, de csak közhelyes, förtelmes, fül és izlést sértő szekunder szégyenérzetes giccs az egész. Bónusz pontot ér ha nemzetieskedő gagyi népzenei motivumokkal is tele van pakolva...


2. Gagyi 90-es évekbeli lakodalmas techno, szinti hangzás, alatta menőnek szánt "rappelés" ami valójában csak irtózatosan ciki és igénytelen hadarás, csont buta szövegekkel, minden sort ugyanazzal az ismétlődő hülyegyerek hangsúllyal ismételgetve. Szigorúan tuc tuc ütem, és az összesnek a "hangszerelése" és hangzása is igazából ugyanaz.


Várom a ti "kedvenceiteket" is!



2023. márc. 24. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az a tipikus gengszter rap, nagyon durva heavy metal, amiben csak ordítanak meg hörögnek meg az iszonyat elektronikus zenék, amikben gyakorlatilag hangszer, emberi hang nincs is.
2023. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1.Mulatós, vidéki származásom miatt abszolút nem úsztam meg. Mindig kiráz a hideg ha meghallom. Ráadásul teljesen igénytelen és primitív a szövege is...

2.Trap/modern rap, képtelen vagyok ezt az irányt elviselni. Ráadásul nagyon elterjedt, talán a hazai színtéren is vezető műfaj.

3.Unalomig játszott popzenék, aki dolgozott már boltban valaha az tapasztalta már, milyen kellemetlen napi 5-6x hallani ugyan azt a 2-3 szóból álló dalt, valami faék egyszerű ritmikával/hangszereléssel. Kb. már a 2. hallgatás után képes az ember idegeire menni.


Amúgy nyilván törekszem arra, hogy semmiképpen sem halljam ezeket. Így utálni nem utálom, mindaddig ameddig nem kötelező hallgatni.

2023. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ákos, Feró bármi, ami NER zenei stílus.
2023. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mulatós, autotuneos pop
2023. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mulatós, roma és trap "zene". Ezt a hármat nagyon utálom.
2023. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Feka rap; mulatós; cigányzene. Plusz vannak még ezek a hörgős metal leágazások (Thrash metal, Death metal, stb.), de ezeken inkább röhögni szoktam. :)
2023. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
#3: Gratulálok! Ne zavarjon, hogy "NER zenei stílus" nem létezik, Ákos és Feró pedig már akkor jobboldali volt, amikor a NER még nem is létezett, a Fidesz pedig liberális volt... Nem az a baj, hogy árad belőled a mindent elsöprő zsigeri Fidesz-gyűlölet, hanem hogy mindezt ekkora épületes marhaságokkal tudod csak kinyilvánítani.
2023. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mulatóst nem bírom, azzal a világból ki lehet kergetni. :D
2023. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban amikor nők éneklik a magyar nótákat. Na attól ki szoktam rohanni a világból. Egyébként meg nagyon szeretem. Érdekes de a normális cigányzene se rossz!

És ami még frusztrál az egynyári popzene, cigányrap, falusi mulatós szintipop és ennek módozatai.

2023. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amióta végighallgattam az alábbi dalt egymás után háromszor;azóta még nem találkoztam olyan zenével amit nem bírtam végighallgatni.

https://www.youtube.com/watch?v=mpffLPQDXSs

2023. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!