Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még értelme az Eurovíziós...

Van még értelme az Eurovíziós dalfesztiválnak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Már sok éve nincs, mert nem a dalok minősége, hanem a politika döntő szempont az értékelésnél.
2023. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Van. A rajongók új dalokat ismerhetnek meg, ezáltal új előadókat és más kultúrákat. Egy nagy rajongói tábor áll az Eurovízió mögött, akikkel naphosszat lehet erről beszélgetni. Még úgy is, hogy mi nem indulunk, nagyon érdekes követni a versenyt, kedvenceket választani, drukkolni nekik.

Persze, az eredmény nem mindig a művészi értéket reprezentálja, de ez akkor is egy nagy show, ami méltán ilyen népszerű nemzetközi szinten.

2023. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, honnan közelíted meg a témát.


Ha a dalok, vagy a zenei tehetség értékeléséről van szó, akkor szinte semmi. Már hosszú ideje a politika dominál a szavazások során, ami abszolút nem igazságos. Nem tudom, hogy terveznek-e kitalálni valamit erre a jövőben, vagy ez már így marad, míg világ a világ, viszont elkeserítőnek elkeserítő az biztos...


Másrészt, van abban is valami, amit a második válaszoló írt. Akármilyen elfuserált is az Eurovízió, lehetőséget ad arra, hogy új előadókat ismerhess meg. Mert a sok mainstream között azért olyanok is felbukkannak, akikre érdemes odafigyelni. Az egyik kedvenc zenekaromat például a 2021-es Eurovízió által ismertem meg. Azóta is szeretem őket, és rendszeresen figyelemmel kísérem a pályafutásukat. Már egy-két koncertjükre is elmentem, és tervben van több is. Ha nincs az Eurovízió, lehet még most sem tudnék róla, hogy léteznek. Szóval igen, ebből a szempontból van értelme. Nézőpont kérdése az egész.

2023. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Blind Channel?
2023. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Talált, süllyedt :D
2023. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden igaz amit írtatok! Annyival egészíteném ki, hogy van egy másabb flowja, mint mindennek, amit valakit vagy szeret vagy nem érdekli. Én 21 óta Eden Alene-t követem, bár az utóbbi időbe nem sok aktivitást láttam tőle. Mostantól pedig a Joker outot fogom követni :)). Régebbit nem nagyon tudok, akit tényleg rendszeresen hallgatok, talán Ducan Laurence és Emmelie de Forest.
2023. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!