Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár nyakát...

Elektromos gitár nyakát minden esetben be tudja állítani egy hangszerész?

Figyelt kérdés

Szerettem volna állítgatni a gitárom, mivel úgy érzem, magasan vannak a húrok és van ami furcsán zörög is. A problémám az lenne, hogy kézi erővel nem tudom a nyakmerevítő pálcát állítani. Nem forog el benne a kulcs, jó a csavar, csak éppen semmit nem mozdul.

Egy hangszerész esetleg ezt tudja orvosolni? Elvihetem egy teljes beállításra? Vagy kuka innentől?



2023. márc. 27. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nincs megcsavarodva a nyak vagy eltörve a pálca akkor igen
2023. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kuka. Alapvetően azzal kell számolni, hogy ez egy minimum 30.000 Ft-os művelet. Ha ezt meg tudjuk haladni-mármint megéri a hangszer-akkor jön, hogy mestert kell találni. Utána jön az, hogy a nyakmerevítő pálca neki megmozdul, vagy sem. Nyilván a szakember sem szeretné beletörni. Normális helyen egy szakvélemény és árajánlat alap, amikor beviszed a gitárt. Új húrkészletet vigyél, mert az is alap, hogy a régit nem teszik vissza. Természetesen az első-ha már megvan a mester-hogy telefonon egyeztetsz időpontot és elmondod a hibát. Ez még csak a hívás árába kerül, szóval ésszel. Szívesen ajánlok szakembert privátban, ha kell. Illetve regisztrálhatsz a legnépesebb gitáros fórumba FB-n, ahol áll rendelkezésedre egy ország gitáros társadalma. Sok szerencsét!
2023. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a nyakmerevítő pálcán kell állítatni ha amúgy egyenes a nyaka...
2023. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen gitár az ha szabad tudni? Nagyon bóvli?
2023. márc. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!