Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb: David Guetta &...

Melyik a jobb: David Guetta & Bebe Rexha - I'm Good (Blue) vagy Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)?

Figyelt kérdés

#David Guetta #Eiffel 65 #Bebe Rexha #I'm Good (Blue) #Blue (Da Ba Dee)
2023. márc. 31. 09:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Zene kategóriába akartam.
2023. márc. 31. 09:33
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Mindig mindenben az eredeti jobb. Amúgy az a vén tahó már csak egy bábú, aki játsza az eszét a fiatal tinicsajoknak, és maga mellé állított egy nagymellű, beképzelt túkot, aki dúdorászik a mástól lenyúlt zenében. Kiöregedett, nem is értem, mit erölteti ezt az egészet.
2023. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem az újat is de az eredeti az igazi. Akármikor jön az új a rádióban még mindig a régit akarom énekelni rá 😂
2023. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Bármi jobb, mint az Eiffel 65...
2023. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 xD
2023. márc. 31. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind jó
2023. ápr. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem rossz a Guetta feldolgozás. Az eredeti elég középszerű. Az Eiffel 65 együttesben egyedül a Dj/producer volt tehetséges. Gabry Ponte , aki azóta egyedül sokkal híresebb lett miután kivált Eiffelből.
2023. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!