Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólnának ahhoz, ha az...

Mit szólnának ahhoz, ha az Ákos (a Bonanza Banzai énekese) és a Charlie is úgy döntenének, mint a Tóth Andi?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem sem az Ákost, sem a Charliet. Ha az Ákos is meg a Charlie is úgy döntenének, ahogy a Tóth Andi döntött, az csak az embereknek lenne rossz, akiknek az Ákos vagy a Charlie a kedvencük.

2023. ápr. 6. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
hogy döntött?
2023. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Végleg visszavonul.

[link]


Ha ugyanezt megtenné az Ákos is meg a Charlie is, az azoknak lenne rossz, akiknek az Ákos vagy a Charlie a kedvencük.

2023. ápr. 6. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekik megvan még az eszük nem hisztis pics@k.
2023. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Tóth Andi azért vonul vissza, mert celebként sokkal többet keres, mint énekesként, ez pedig a másik két előadóra nem igaz, ezért ők valószínűleg addig fogják csinálni, ameddig csak tudják.
2023. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az nem mindegy, hogy egy tehetséges lányról van-e szó, vagy pedig egy rossz énekesről.

Akinek rossz hangja van, vagy rossz a zenei stílusa, az nyugodtan dönthet úgy, mint a Tóth Andi.

2023. ápr. 6. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hullajtanék könnyeket utánuk.
2023. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Nem vagyok oda különösebben egyikért sem, de szerintem a Charlit és a Tóth Andit nem lehet egy lapon említeni.


/Ákost pedig hagyjuk..../

2023. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!