Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah vagy Aretha Franklin...

Azahriah vagy Aretha Franklin jobb énekes?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint Azahriah minden értelemben (előadásmód, énektechnika) messze lekörözi még Aretha Franklin-t is, ennek a ténynek az igazolására pedig az alábbi két videó szolgál.


Azahriah: [link]


Aretha Franklin: [link]


2023. ápr. 8. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem fogok ezen vitázni. Ha szidás helyett leszólást írok, akkor se értesz egyett. Mellesleg a témához és a korábbi hozzászólásokhoz kapcsolódott a válaszom, erre van az oldal
2023. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

"aki itt szidja "


Tények közlése !== szidalmazás.

2023. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
90%

6-os!


Én a fiatalabb korosztályhoz tartozom, az ő korosztálya vagyok, ismerem a számait, most meg is hallgattam megint pár szerzeményét, de kínosan éreztem magamat a zenéi hallgatása közben, nem sok értéket fedeztem fel bennük. Fiataloknak persze tetszik, ezt megértem, de attól még nem lesz jó.


A Youtube-on a videó alatt pedig ilyen kommenteket látok hogy:


"Egyszerűen zseni a srác. Magyarország legjobbja."


"Történelmet írsz ebben az országban jelenleg. Örülök, hogy ennek részese lehetek. Ezt az arénát...FELROBBANTOTTAD!"


"életem legjobb élménye volt átélni az első sorban és végigüvölteni veletek az egészet, libabőr minden perce, ez volt a nyolcadik Azi koncertem"


Szerintem ezek a kommentek az emberek zenei műveletlenségéről és rossz ízléséről tanúskodnak.

2023. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy aktegória lenne a kettö.
2023. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
ez már megint az elmeroggyant troll kérdezó aki random énekeseket akar összhasonlítani. évek óta szennyezi itt a levegőt amikor elfogy a gyógyszere.
2023. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


ennyit a gyökérről

2023. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Regisztrál újra, mindig van egy pár napig használt profilja, vagyis pár nap alatt eléri, hogy tiltsák, meg van neki 2-3 ami már évek óta aktív, azokat könnyen ki lehet szúrni a toplistában.
2023. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

máris csinált új profilt ez az elmeroggyant

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__12207128-ki..

2023. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!