Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop fanok, mi az ami szerinte...

Kpop fanok, mi az ami szerintetek alap? Kiket hallgattok? Kik a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
Régebben hallgattam kpopot de most teljesen tanácstalan vagyok mit/kit hallgassak vagy mi a jó:P.

2023. ápr. 12. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. generációra esküszöm!
2023. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én legfőképp a stray kidst hallgatom, de mindig meghallgatom az új számokat, szerintem jó, ha ismered a többi banda híresebb dalait is
2023. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én leginkább Blackpink-et hallgatok, de szeretem a BTS-t is, és a Le Sserafim-et is, de a YG alatt lévő új lánybandát is szeretem (bár még nem debütált). BABYMONSTER (vagy Baemon): ez a neve a lánybandának. Meg még néha hallgatok Twice dalokat is :D
2023. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Én régebben a Twice-t és az Itzyt szerettem nagyon, mostanában Aespát, Blackpinket, Nmixxet, az IVE-t, a Kep1ert, az Everglowt és a Red Velveter hallgatom sokat.


De van 1-2 jó száma az Exidnek, a Lapillusnak, a Le Sserafimnek, a Loonának, a NewJeansnek, a CLC-nek, a Momolandnek, a NiziUnak is és a Girls Generationnak is.


Szóval én a 4. genes lánybandákat szeretem nagyon.

2023. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem az ateez, tehetségesek, mindig élőben énekelnek, és nem lehet választani melyik legyen a biasod, mert az összes az lesz idővel.
2023. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nkm most ők a kedvencek:

𝙎𝙊𝙇𝙊 Woosung, Taemin, Zico, Bobby, Jackson Wang



𝘿𝙐𝙊 Bol4, Mobb



𝙂𝙄𝙍𝙇 𝙂𝙍𝙊𝙐𝙋 Blackpink, Dreamcatcher, MAMAMOO, Itzy



𝘽𝙊𝙔 𝙂𝙍𝙊𝙐𝙋 Stray kids, The Rose, AB6IX, Seventeen, TXT

2023. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6os vagyok *nm Taemin hanem Taewoo az egyik kedvencem
2023. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Girl group: Blackpink, Twice, Le Sserafim, Itzy, Aespa, (G)I-dle (a My Bag-et hallgasd meg tőlük, garantálom, hogy jó lesz, vagyis nekem tetszett😍😍), BABYMONSTER, Kep1er, Dreamcatcher, Mamamoo, New Jeans, NMIXX, LoonA, CNC, Momoland, Girls' Generation, Oh My Girl, Everglow, Red Velvet, 2NE1

Boy group: BTS, Stray Kids, EXO, Enhypen, TxT, Bigbang

Girl solo: Taeyeon, Lee Chaeyeon, Somi, Sunmi, HyunA és a bandákból

Boy solo: Dawn, G-Dragon, és a bandákból szóló.

Duo: HyunA&Dawn (csak egy daluk van az is a Ping Pong, de nagyon jó). Szóval ennyit ismerek. Lánybandák khmmmmm........... Nem mondok semmit, csak annyit, hogy remélem tudtam újat is mondani neked. Szia!

2023. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!