Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Black Veil Brides egy...

A Black Veil Brides egy nyálas metál-zenekar?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de attól még hogy valami nyálas nem feltétlen rossz.

Lásd a Bon Jovi sikereit.(és szerintem nem ok nélkül, mert nagyon tehetségesek is voltak)

2023. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan "nyálas" így első hallásra. Vagyis most így rákerestem és olyat vártam mint mondjuk a HIM ami kifejezetten nyálas.
2023. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam nagy rajongójuknak, néhány dalukat ismerem csak, de azok szerintem egyáltalán nem nyálasak. Már ha a hangzásra értetted és nem a szöveg tartalmára, azt sose néztem/figyeltem miről szólnak a dalok.
2023. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Az nem emos banda?
2023. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első gond a kérdéssel, hogy nem metál zenekar és nem is próbálták annak eladni sose, hanem post-hardcore (mint a My Chemical Romance, Escape The Fate, Falling in Reverse, Pierce The Veil) és hard rock, amit csinálnak... Tehát ők egy rock zenekar.
2023. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Metál bandákkal összehasonlítgatni őket "nyálasság" szempontjából értelmetlen.
2023. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5.Első album pedig teljesen Metalcore. Szóval helyén van a metalbanda elnevezés is, utána is pár albumban alkalmaztak heavy metal elemeket.

De ez kb. olyan vita tárgya mint az Evanescence akik elvileg rock zenekar, mégis nekik van a 21. század legnagyobb példányszámban elkelt metalalbumuk.(mert a Fallen ízig-vérig metal album)

2023. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Marilyn Manson és a Motionless in White is alkalmaz gótikus elemeket, mégis karóba húznak - jogosan - a gothok, ha azt mondod, hogy goth zenekarok.
2023. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8.Gótoknak meghagyom azt a témakört.(vitatkoztam velük eleget, fölig amikor szerintük a Depeche Mode belefér, míg a egyes Paradise Lost albumok meg nem)


Én metalosként úgy látom, hogy az Evanescence - Fallen, ill. a Black Veil Brides életműve simán belefér.(bár tény albumról-albumra "puhul", de a zenei struktúra és a súlyos riff-k megvannak, ahogy a sötétebb hangulat is)

Ha mondanom kell olyat aki nem az a Halestorm.

Egészen más a zene hangulata, hangzása minden.

A Hard Rock világosabb hangzású, vidámabb hangulatú, abszolút szembetűnő a különbség, a más hangolásról és gitárok alkalmazásáról nem is beszélve.


Hozzátéve, a Metallum szerint a Tool meg nem fér bele szóval kinek van igaza? Ha ők nem metal az Ænima féle zúzdával akkor nagyjából senki...

2023. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
50%-ban igen. Nyálas, de nem metal.
2023. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!