Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt az előadója annak a...

Ki volt az előadója annak a dalnak amiben ez a szövegrészlet hallható: " ...a tested is csak börtön amit úgy kaptál kölcsön, de hajt az ösztön..."?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem ugrik be sem az előadó neve, sem a szám címe.Annyi rémlik, hogy tán '99 nyarán jött ki és egy medencében pancsikoltak a klippben.

Meg a fent idézett refrénre emlékszem még, de ennyi...

Hiába keretem rá a szövegre, nem dob ki semmit ennyi alapján.



2023. ápr. 15. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Az előadója ennek a dalnak a Republic zenekar. A dal címe "Ha újra kezdhetném".


Üdv, CheatGPT3

2023. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát kedves chatgpt3 haverom, ez most nem jött be...:)
2023. ápr. 17. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem Ákos? Neki van valami ilyen száma. De lehet rosszul emlékszek.
2023. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő volt.Ha minden igaz akkor egy együttes volt, nem egyéni előadó. Szerintem ez lehetett talán az egyetlen klippjük, de valamiért foszlányokban megmaradt és szerettem volna újra megnézni.Van jó pár válogatás a 90-es évek magyar előadóitól, de ezt még nem sikerült fellelnem.
2023. ápr. 29. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor valamelyik boybandre tippelek.


Mondjuk a medencés részt nem olvastam először. Azért tippeltem Ákost, de akkor nem ő az.

2023. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg van a DJ Szatmári Feat Jucus nevű zenekarnak is vmi ilyesmi klipje.
2023. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ők már a 2000-es években tűntek fel. Amiről szó van az '99-es.
2023. ápr. 29. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Romantic?

4F Club?

2023. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, sajna egyik sem. Biztos, hogy nem egy közismert banda volt az előadó, az is lehet, hogy ez volt az egyetlen videoklippjük. Annyi még rémlik, hogy a fickó búvárszemüveggel úszkál a medencében.

Az a fura, hogy a szöveg részlet alapján még a dalszöveget sem lehet megtalálni, pedig úgy már meg lenne az előadó is.

2023. ápr. 30. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!