Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a retro számnak a...

Mi ennek a retro számnak a címe, és ki az előadó?

Figyelt kérdés

Néhány hete kora reggel hallottam a Retro Rádión, de nincs akkori lejátszási lista :(

Talán ‘90-es évek beli lehet, angol nyelvű, fiatalos férfi hang énekli, és mint ha lenne benne női vokál is, de nem biztos. Nem teljesen pörgős, de mindenképp lendületes zene, és annyi van meg a szövegből, kiejtve, hogy “csenszonmi”

Nagyon tetszik ez a szám, de sehogy nem találom! Tudja valaki, melyikről beszélek? Előre is köszönöm!



#zene #angol #‘90
2023. ápr. 17. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, most megfogtál, nem tudom! Ismerem az ABBA legnagyobb slágereit, ezt is hallottam már párszor, hasonló, de mint ha modernebb lett volna, vidámabb férfi hang dominancia, és drámaibb női vokál... ?
2023. ápr. 18. 00:15
 3/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam! Ez az a szám, de az Erasure feldolgozása!


[link]


Köszi azért az alapötletet! :D Ismerem, de valahogy mégse jutott volna eszembe az ABBA szerzeménye, a férfi hang és a modernebb hangzásvilág úgy megzavart! Leginkább The Beloved-re tippeltem, de annak a számai közt sem találtam!

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm! :)

2023. ápr. 18. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek retró dalok, akkor itt a legjobb retró lista: [link]
2023. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ismerek nagyon sok retro számot, Spotify meg amúgy se érdekel, inkább YT!
2023. szept. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!