Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Popzenét, illetve szerelmes...

Popzenét, illetve szerelmes dalokat nem kedvelők, Zámbó Jimmy még így is jobban elismert részetekről, mint Kozsó, és az általa, a '90-es években futtatott zenekarok (V.I.P, V-Tech, Shy Guys stb.)?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 00:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, sőt akkor már inkább az említett popzenekarok és társai.
Nem, számomra egykutya.
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén? Zámbó Jimmyt pont azért nem kedveltem soha, mert tehetséges volt. Mármint, énekesként kiemelkedő teljesítményt nyújtott a maga idejében, ez nem kérdés. De nem volt jó ember, ezzel pedig aláaknázott mindent.


Számomra nagyon fontos, hogy egy előadó hiteles legyen, és maga is álljon be azok mögé az értékek mögé, amiket képvisel. Máskülönben hogyan is híhetném el neki, hogy a zene tényleg a szívéből jön?


Kozsóval nagyjából ugyanezt a helyzet. Amikor nagyon futott neki a szekér, azt hitte, ő az ország legnagyobb királya, és nem a földön járt. Voltak neki is bőven furcsaságai.


A felsoroltak közül egyébként én az általad említett popzenekarokat tartom a legtöbbre, mert azok mögött legalább nem a kapzsiság, meg mások kihasználása áll. Azok a srácok tényleg zenélni akartak.


A V-tech zenekart szeretem is, egy időben rengeteget hallgattam a dalaikat. Néha még most is szoktam, de a zenei ízlésem sokat változott az eltelt évek alatt, és az esetek 90%-ban már rockot, vagy metált hallgatok :)

2023. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő elég komoly sikereket ért el a saját szakmájában és stílusában. Én sem szeretem az összes ilyen zenét, de nem is fikázom, mert én soha nem lennék képes még olyat sem összehozni, mint amit ők. :D Pont ugyanúgy, ahogy ők sem lennének valószínűleg képesek levizsgázni Cisco CCNP, CCNA, Microsoft Windows Server és társaiból, ahogy én, de ők sem fikáznak engem. xD
2023. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!