Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sparban hallott zene címe?

Sparban hallott zene címe?

Figyelt kérdés
Ma a Sparban hallottam egy zenét ami a rádiójukból szólt. Van bármi lehetőség arra hogy megtudjam mi volt ez? Elérhető valahol, hogy mikor mit játszottak? Az időpontot nagyjából tudom, így az alapján viszonylag hamar megtalálható lenne, ha valahol elérhető. Ha pedig nem elérhető, akkor azt lehet esetleg tudni, hogy saját összeállítást játszanak-e, vagy valami interneten elérhető rádió ahol esetleg meg lehet nézni mikor mit adtak?

2023. máj. 5. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos. Kár, pedig elég jó zenék szoktak menni a spárban, én is ott szoktam vásárolni.
2023. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mennyire lehet esélyes, hogy ha érdeklődnék náluk (akár interneten, vagy személyesen), akkor utólag meg tudnák mondani mi lehetett az?
2023. máj. 5. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire, de azzal többre mennél, ha nagyjából leírod nekünk, mire emlékszel a számból.
2023. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem elégre, mert aránylag halkan szólt és nem lehetett rendesen érteni. De leírom amit tudok, hátha valakinek van valami elképzelése. A dal angol nyelvű volt, női eladó, valószínűleg nem mostani szám, mert úgy rémlik régebben is hallottam már, valószínűleg (de nem biztos), nem valami top előadó száma, mert akkor talán felismertem volna, valószínűleg a refrén (mivel úgy rémlik többször is elhangzott) pedig tartalmazott valami ilyesmit: I can (vagy can't, nem vagyok biztos) make it, utána volt néhány egyéb szó, majd I still make it (vagy valami hasonló, sajnos nem értettem rendesen). Tudom nem sok, de sajnos többre nem igazán emlékszem. Próbáltam ChatGPT-vel is, neki nem sikerült kitalálni, így reményem nem sok, de hátha valaki mégis rá tud jönni mi lehetett.
2023. máj. 5. 21:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt, hogy pop jellegű
2023. máj. 5. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Kylie Minogue-Can't Get You Outta My Head
2023. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!