Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy zenét, klip...

Elistvan kérdése:

Keresek egy zenét, klip alapján felismered?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy roma zenét keresek, de csak a klip van meg.Tegnap este hallottam a dikkh-tv-n olyan 21 óra felé a Báró műsorában a slágerlistában. A klip este játszódik és Szentendrén ez tuti (látszik az utcákon, a házakon a kifeszített lampion, a Duanapart). Az első felét magyarul a másodikat cigányul énekli egy pufi, öltönyös körszakállas srác olyan max 30-40 körüli ránézésre. Ő meg egy csaj van a klippen a pasas körszakállas. És pár snittben mintha egy fehér és egy kék ford mustangot is láttam volna de nem mennek vele csak álló helyzetben van a csávó énekel előtte..



2023. máj. 7. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel leírtál minden második zenét a Dikh tévén.


Gagyi öltönyök meg ingek, bérelt kecó, bérelt autók, komoly ütőképes haveok, gádzsók vonaglanak, barbershopos hajak, barbershopos szakállak, komolyba vagyunk mer viszkit iszunk, kamu gucci övek, habiszti arany karórák és láncok.


Kis jajveszékelés. És kész is vagyunk :D

2023. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért van olyan momentum benne ami nem ennyire általános. Nem minden klip játszódik este Szentendrén.
2023. máj. 25. 10:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben a klipben amúgy a felsoroltakból a barbershopos haj és szakáll és a kocsi van.
2023. máj. 25. 11:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma adta a tv újra. Mustafa - Mellékutcán

https://www.youtube.com/watch?v=37AJygU2M9Q

2023. jún. 29. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ennél közhelyesebb nem is lehetne ez a cigányzene. Konkrétan látatlanba eltaláltam 2 hónapja, hogy mi van a klipben, anélkül, hogy láttam volna :D


Bérelt kocsik, barber shopos haj és szakáll (végén még köszönetet is mondanak neki :D), zakó, gádzsi, nyöszörgés, aranyak, makkos cipő.

Annyira tipikus, hogy elmondani se tudom.


Az egyetlen momentum ami nem általás benne, hogy szemüveges cigányt látni. Na. Az látod nem gyakori...

2023. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!