Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nőként elmehetek egyedül...

Nőként elmehetek egyedül Pogány Induló koncertre?

Figyelt kérdés

Nem kis fiatal tini vagyok,de csípem a zenéjüket,ahogy egy kis klasszikust is visznek a zenéjükbe. 32 éves vagyok,utoljára tini koromban voltam hip-hop koncerten és nagyon hiányzik már,nagyon kijárna már 3 gyerkőc,egy válás és egy idős gondozása után. Viszont egy barátnőm van csak,aki nem ebben a műfajban utazik..

Mennyire durva egy ilyen buli? Taxival jönnék-mennék,alkoholt nem fogyasztanék :) Viszont pici vagyok és relatív csinos (a visszajelzések alapján).


2023. máj. 17. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Erősen kétlem, hogy bármi problémád adódna. Általában a durvább koncerteken is odafigyelnek egymásra az emberek.


Vigyázz magadra és jó szórakozást!

2023. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon gáz, hogy ennyi idősen ilyen kis taknyos kölyköket hallgatsz, deee, tini vagy te még nagyon, legalábbis agyilag biztos.
jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!