Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc szovjet zenétek?

Mi a kedvenc szovjet zenétek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

kaptál 5 választ ami nem Eduard Khil, és egyet ami az, ebből sikerült leszűrnöd azt hogy "sokan csak a Mr. Trololo-ból ismerik", és lőttél egy másik számot tőle, biztos ami biztos.


fenti értetlenkedésed fényében: a kérdést úgy kellett volna feltenned, hogy ismertek más számot Eduard Khiltől mint a Я о́чень рад, ведь я, наконе́ц, возвраща́юсь домо́й?


' Eduard Khiltől linkeltem egy videót, mivel sokan csak a Mr. Trololo-ból ismerik, amiből mém is lett anno, pedig sok más számot dolgozott még fel.' - Tök jó, csak nem ez volt a kérdés, másrészt kit érdekel? te kérdeztél és magadnak válaszolsz...Értem én, hogy szereted, de akkor ne így kérdezz. Ha meg reklámozni akarod őt, vagy csak megoszanád a rajongásod akkor ne így és itt.

2023. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szovjet (orosz) himnuszt. Szerintem gyönyörű, és a gyerekkoromat juttatja eszembe.
2023. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!