Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik zene? Ennyi rémlik...

Ez melyik zene? Ennyi rémlik belőle: "Jóóu héjj róó". Vmi újabb lehet (kb 13 éven belüli tán, de nem biztos.) Lehet, hogy valami számítógépes játéknak, v filmsorozatnak a zenéje. De nem biztos, de olyan "misztikus lényes"-"középkorias" hangulata van

Figyelt kérdés

Valami olyan nekem a hangulata; mintha valami trollok/orkok vonulnának a hegyen. Ez a rész, amelyik megmaradt bennem, ez ilyen lassú tempójú volt; esélyes, hogy a többi része is lassú; de nem biztos, mivel csak ez az egy rész maradt meg bennem. :S :) :)


előre is köszi.



2023. máj. 21. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez a 'Hoist the Colours (Pirates of the Caribbean) Cover'

Ez már majdnem ugyanaz, csak jó héjj ró helyett johó van benne. :):)

Rámentem az eredetire is ebből, ami nem cover, úgytűnik, nem az, de majdnem teljesen ugyanaz; mint amire emlékszem. :):) Szóval köszi. :):) Ha van még valakinek ötlete; írhatja. :) Amúgy tesóm gépéből szólt régebben, de asszem, már előadtam neki is ezt a 'jó héjj ró'-sat; és nem tudta. :):) Most akkor vagy ennek valamelyik változata; vagy most már meg tudom neki mutatni, hogy ehhez hasonló; de már ez is nagyon jó; mert majdnem same; mint amire emlékszem. :):) Szóval most már meg tudom kérdezni;meg most már ezzel is elégedett vagyok. :):)

Nagyon köszönöm; hogy megtaláltad nekem ezt/ beírtad ide; a többi válasznak a linkjén is amik vannak; még simán fogom sokszor hallgatni szintén; mindenkinek köszi a válaszokat; szerintem most fölpontozom; ozt', ha tud valaki hasonlót; még beírhatja, ha akarja, és szal ja. :):):)

2023. máj. 21. 21:59
 12/12 A kérdező kommentje:

Szóval tényleg ez majdnem pont 100% -ban olyan, mint amit kerestem. :):) Lehet, hogy még a dallam is hasonló; vagy pont ugyanez. :):)

Nem tudom, ezt kerestem-e; de ez a nagyon-nagyon-nagyon hasonló is jó; akár akkor ugyanannak egy változata; akár másik ez . :):)

2023. máj. 21. 22:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!