Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki lehet az énekesnő és mi a...

AkiraSabakuno kérdése:

Ki lehet az énekesnő és mi a zene címe?

Figyelt kérdés

Keresek egy zenét, amit körülbelül 10 éve folyamatosan hallgattam, de ma már egyáltalán nem tudom, hogy ki volt az énekesnő és mi volt a dal címe. A klipből annyira emlékszem, hogy a nőnek festett rikító vörös haja volt és viselt egy fekete egybe részes fehérneműt. Azt hiszem voltak benne manöken bábuk vagy bábu fejek. A háttérben párszor megjelent egy kripta szerű háttér. Azt hiszem volt olyan, hogy az énekesnő meztelen is volt a klipben, de ebben nem vagyok biztos. A lényeg még, hogy a klip közepe és (vagy) a vége felé leöntötték az énekesnőt valamilyen fekete festékkel/iszappal. Ennyire emlékszem a klipből.

Tudom elég érdekesen hangzik így de ez egy nagyon jó zene volt anno és imádtam. Már legalább 2 éve keresgetem, de semmi. Nagyon fontos lenne számomra és hálás lennék a segítségért. Köszönöm előre is!



2023. máj. 23. 00:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!