Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen együttesek vannak,...

Milyen együttesek vannak, amik olyanok mint a Deftones?

Figyelt kérdés
Itt nem nu metal együttesekre gondolok, mert sok nu metalt hallgatok. Nem is tudom hogyan lehetne leírni ezt a deftones hatást,talán a metal és shoegaze találkozása..

2023. jún. 7. 21:53
 1/2 TR75 ***** válasza:
100%

Szerintem neked artmetál, alternatív metál, progmetál, postrock/postmetál együtteseket kellene keresned, nekik szoktak olyan összetett muzsikáik lenni, amik shoegaze-esek is, de közben metálosak is.

Nekem a kedvencem a Tacoma Narrows Bridge Disaster, az Exegesis album tőlük lehet, hogy tetszene neked is.

Sungazer:

[link]


If These Trees Could Talk - Aleutian Clouds

[link]

Az egész Red Forest album hasonló (igaz, őket inkább postrock együttesnek tartják)


Russian Circles - Harper Lewis

[link]

Mondjuk a Station tőlük ilyesmi vegyesfelvágott (amúgy őket postrock/postmetálnak tartják).


Vagy nemtom :S

2023. jún. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm szépen az ajánlásokat, sorra veszem őket:) de látok rá esélyt, hogy be fog találni.
2023. jún. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!