Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pet Shop Boys vagy Modern...

Pet Shop Boys vagy Modern Talking?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek?

2023. jún. 9. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Modern Talking
Pet Shop Boys
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pecsóbojz
2023. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettőnek nagyon jó számai vannak, de a Modern Talking szerintem több nagy slágert alkotott, és a zenéinek hangzásvilágában jobban visszaköszön a ‘80-as évek hangulata!
2023. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a magyar rádiók általában ugyanazt a néhány dalt ismétlik minden előadótól. Egyszer még pár éve a Retro Rádióban volt egy Michael Jackson hétvége, amikor olyan egyébként slágereit is adták, amelyeket itthon nem szoktak (Stranger In Moscow, Jam, Blood on the Dance Floor). És ezzel a két együttessel is ez a helyzet, én a Modern Talkingtól csak a Cheryt, a Brother Louit, a You're My Heart-ot ismerem, mert általában ezeket adják. A PSB-től azért picit többet szoktak, It's a Sin, Always On My Mind, New York City Boy, Go West. Szerintem ők amúgy jobb zenét csinálnak/csináltak, már csak azért is, mert ők még mindig aktívak, nemcsak koncerteznek, hanem új albumokat és dalokat is kiadnak.
2023. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3, azért a “You Can Win If You Want”-t és az “Atlantis Is Calling”-ot is többször szokták adni, legalábbis a Retro Rádió! Amúgy a legnagyobb slágereinek teljes listája, amit minden MT-rajongónak illik ismernie:


You're my heart, you're my soul

You can win if you want

Cheri Cheri Lady

Brother Louie

Geronimo’s Cadillac

Atlantis is calling

Angie’s heart

Jet Airliner

In 100 years

Mona Lisa

Sexy sexy lover

No face no name no number

2023. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!